Що нового?

Набір учасників Курс з монтажу та зйомки відео. Тариф З куратором (Влада Гармаш)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 27000 ГРН
Учасників: 3 з 50
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 561.6 ГРН
6%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Що таке PREMIUM

Це великий професійний курс зі зйомки та монтажу відео на 130 уроків. Курс для тих, хто ніколи раніше не знімав і не монтував відео і за 6 тижнів хоче стати справжнім професіоналом. Все, що потрібно – телефон. Курс проходять діти від 8 років та дорослі старше 50 років

Програма курсу
Нижче програма курсу у текстовому форматі. Однак рекомендуємо переглянути відео-презентацію вище. PREMIUM – курс зі зйомки та монтажу відео, адже саме відео краще демонструє те, що вас чекає на навчанні


Модуль №1. Без зайвих сюсю-мусю – одразу до справи

У першому модулі знайомимося з додатком, у ньому монтуватимемо 95% всіх відео – додаток VN. Він безкоштовний, є на Android та IOS (є платна версія, але її не потрібно купувати). Вивчаємо функціонал та інструменти програми, знайомимося з його можливостями. Також у цьому модулі я розповідаю як позувати і ставити камеру для зйомки відео. На основі отриманих знань монтуємо перші 8 трендових відео. Модуль №1 складається з 15 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №2. Без музики ніяк. Монтуємо в біт

Музика – найважливіший інструмент під час роботи з відео, без музики неможливо передати атмосферу та донести сенс до глядача. У цьому модулі я розповідаю, де я беру саму класну та атмосферну музику, а також навчаю не просто додавати трек, що сподобався, а й монтувати в біт. Монтаж в біт - дуже важлива навичка, оволодівши якою вас буде тіпати, коли вам будуть траплятися відео з «просто доданою музикою». На моїх вихідниках вчимося монтувати відео в біт музиці, щоб його хотілося переглядати знову і знову. Модуль №2 складається з 6 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №3. Керуємо часом

Що як не робота зі швидкістю надає відео ефектності та дорожнечі? Я обожнюю слоу-мо і часто використовую, я навчу вас завдяки уповільненню створювати дорогу картинку. Ще ми розберемо таймлапс і як правильно з ним працювати, також я розповім як із звичайного відео двома способами зробити ефект стоп-моушн. Монтуємо перші відео в слоу-мо, тим самим закріплюємо отримані знання. Також ви навчитеся працювати з крівими шидкості, які зроблять ваші відео неймовірно ефектними. Модуль №3 складається з 8 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №4. Ненудна картинка

З якою б метою ви не монтували відео, якщо не розбавити картинку додатковим текстом, фото, стікерами, емодзі або ще одним відео, то глядачеві банально буде нудно і він навряд чи додивиться ролик до кінця. У цьому модулі я навчу монтувати відео, які утримуватимуть увагу вашого підписника або клієнта. Завдяки роботі з шарами ви зможете додавати на відео будь-який об'єкт. Додатково я покажу сайт зі шрифтами і поділюся додатком для користувачів IOS і Android (у додатках частину функцій можна використовувати безкоштовно, решта – платно, на 1 місяць вартість 2-5$). Також в цьому модулі ми будемо робити колаж на відео. Модуль №4 складаєься з 8 років.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №5. Ключ до серця підписника

Ми вже навчилися додавати різні елементи в наше відео, в цьому модулі я розповім, як змусити їх рухатися. В результаті роботи з анімацією ми навчимося переміщати будь-який об'єкт у потрібному напрямку. Вміння працювати з ключами відпрацюємо на одязі, який у нас буде парити в повітрі – ви зможете змусити левітувати будь-який предмет, який відповідає тематиці вашого акаунту. Будемо робити ефектну появу об`єктів на шидкості і карусель з предметів. Модуль №5 складається з 10 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №6. Клони: я, я і ще раз я

Клонування – ефект, що гарантовано привертає увагу глядача до вашого відео. Адже круто, коли тебе кілька у відео – завдяки такій навичці монтажу можна креативно показати себе чи свою нішу. У модулі вивчимо різні види клонування – від найпростішого до найскладнішого. Також попрацюємо з інструментом "Маски", що дозволить створити незвичайні ролики з яскравим ефектом. Модуль №6 складається з 11 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №7. Голівуд

Який найпопулярніший інструмент під час зйомок фільмів у Голлівуді? Правильно! Хромакей! Що це таке і як з ним працювати – розбираємо у цьому модулі. В уроках ми навчимося просвічувати своє тіло на відео - ефект рентгена, будемо змінювати колір нашого одягу, а також створимо кілька трендових відео з переходами завдяки роботі з хромакеєм. Модуль №7 складається з 7 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №8. Фішка потоку - психолог Софія Пхаладзе

Український психолог Софія Пхаладзе підготувала для вас міні-курс про те:
  • як не соромитися знімати у громадських місцях;
  • як не лінитися;
  • як виконувати своєчасно домашні завдання;
  • як не злитися з навчання;
  • як йти до поставлених цілей;
  • як не порівнювати себе з іншими
Модуль №9. Естетика ваших відео

У цьому модулі ви зануритесь в прекрасний світ естетичних відео. Ви навчитеся створювати відео, де кожен кадр стане справжнім витвором мистецтва. Ми розберемо варіанти, які дозволять вам ділитися красою та надихати своїх глядачів. Модуль №9 складається із 4 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №10 Fashion-блог

Якщо у вас є свій магазин одягу, ви стиліст або вам просто подобаються стильні образи, переодягання та красиво виглядати на відео – цей модуль для вас. А якщо це не про вас - то завжди можна розбавити свою лєнту яскравим переодяганням. Тут на вас чекають готові формати, як потрібно знімати та монтувати в стилі Fashion. Модуль №10 складаєся з 9 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №11. Я у мами Beauty-блогер

Свого часу я сама була Beauty-блогером і знімала дуже багато відео в цьому напрямку, а ще завела десятки б'юті-акаунтів у ТікТок, на які підписані сотні тисяч людей по всьому світу, тому я точно знаю, що потрібно сьогодні знімати «б'ютікам» і як потім монтувати такі відео, щоби вони нікого не залишали байдужими. Модуль №11 складаєтьс з 8 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №12. Предметна зйомка

Як знімати та монтувати відео зі своїми товарами, щоб їх хотілося купити, а самі відео викликали естетичне задоволення, а не бажання свайпнути далі. Розбираємо 2 варіанти зйомки: бюджетний та професійний. У цьому модулі крім предметної зйомки знімаємо та монтуємо відео з робочим процесом за комп'ютером. Модуль №12 складаєься з 4 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №13. Я – експерт, хочу клієнтів та гроші, а не танцульки

Якщо ви хочете знімати яскраві, цікаві, експертні відео в вашому блозі - цей модуль просто скарб. Так як я теж знімаю дуже багато експертного контенту, тож чудово розумію як зробити це якісно. Як виставити найбільш вдалий кут для камери, користуватись суфлером, зробити відео таким, щоб люди хотіли додивитись його до кінця. Якісний контент = більше довіри до вас. Більше довіри до вас = більше людей хочуть купити ваші послуги. Чудовий план, чи не так?

  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №14. Додатки для монтажу

Ми вже навчилися працювати з клонами і робити найскладніші клонування, але в цьому модулі я розповім як монтувати відео з клонами, що перетинаються - а це відразу топ-рівень монтажу. Модуль №14 складаєься з 7 уроків.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання
Модуль №15. Як просувати себе в Інстаграм

Топ-маркетолог Олександра Орлова, розповість вам:
  • як просувати себе в Інстаграм;
  • як знаходити клієнтів на свої послуги;
  • 9 способів пошуку та залучення клієнтів;
  • поради з таргету
Модуль №16. Це просто вау!

У цьому модулі зібрані найскладніші та ефектніші відео, які тільки є в соцмережах. Цей модуль я регулярно поповнюю новими і все більш складними роликами. Це ті відео, подивившись які, залишається тільки одне враження: Це просто вау!
Це відео, які гарантовано не залишать байдужими ні вас, ні ваших клієнтів, ні ваших піписників!
Модуль №16 складаєься з 11 років.
  • Вихідні матеріали
  • Домашнє завдання

Тариф «З куратором»


– Усі модулі та уроки курсу
– Доступ до курсу до кінця 2024
– 600+ ідей для REELS/TIKTOK
– Міні-курс від психолога С. Пхаладзе
– Навчання від запрошених експертів
– Індивідуальна робота з куратором
– Перевірка всіх д/з, зворотній звʼязок та рекомендації від куратора (6 тижнів)
– Чат з куратором та учасниками курсу
– Сертифікати тим, хто здасть усі д/з


https://www.gaarmash.com/premium
 
Угорі