Що нового?

Придбаний Курс з торгівлі від Моцарта, 5-ий потік (Mr. Mozart)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14706 ГРН
Учасників: 0 з 207
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 73.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Mr Mozart-Програма курсу № 5

1.Природа руху ціни
  • Подвійний аукціон
  • Рівні підтримки/опору (рівні SR)
  • Гепи + уявні Гепи
  • Тіла і тіні свічок
2. Тренд і таймфрейми
  • Ковзаючі середні (мовні) та інші індикатори
  • Мій спосіб визначення тренда
  • Трендові High/Low точки
  • Проміжні трендові опори (Max/Min)
  • Точка перелому тренда
  • Сила тренда: розширення, проекція, глибина корекції, прискорення і уповільнення
  • Таймфрейми: МТФ, ТТФ, СТФ
3. Рівні підтримки/опору
  • Блокові рівні
  • Рівні розриву
  • Спайки або дірки в обсягах (горизонтальні обсяги)
4. Робочі патерни і сетапи
  • Гіп + пгіп
  • ДД/ДВ + DT/DL
  • Поглинання • повне, часткове) * HH – HL/LH – ll
• Поджим
  • Свінги
  • Робочі сетапи: точка перелому тренда, торгівля на пробій + пробій із закріпленням, вхід + добір (дробовий вхід), торгівля проти тренда
5. Свічки + обсяги (VSA)
  • Мій варіант свічкового аналізу (одна свічка + комбінації)
  • Обсяги всередині свічок, обсяги на пробій і відбій від рівня * комбінації форми і обсягу свічок
  • Де і коли використовувати ці комбінації?
6. Стопи і тейки
  • Фіксовані стопи
  • Тригерні стопи
  • Логічні стопи
  • Фундаментальні стопи
  • Тимчасові стопи
  • Як я ставлю тейки? Чорновий варіант + дроблення тейків
7. Додаткові інструменти
  • Діагональні канали: Материнські і дочірні (проекції) канали, супер-тренди
  • Індикатори, які я використовую
  • Джерела новин, які я використовую: макроекономічні показники, звітності, дивіденди і т. д.
8. Фінал
  • Будуємо торговельну Систему на основі пройденого курсу * ризик-менеджмент. Плечі в торгівлі
  • Психологія: моя філософія трейдингу
  • Задушевні бесіди

особливості курсу:

1) це мій власний курс, в якому я повністю покажу і навчу вас торгувати за своєю методикою. Ви не прочитаєте цього в книжках, і навряд чи знайдете це на форумах. Я не навчаю класичного ТА, хвилях, віялах і іншої нісенітниці. Я навчу вас торгувати і заробляти гроші навіть на голому графіку без індикаторів та іншого мистецтва.

2) Ви отримаєте повне розуміння руху ціни, яке не залежить від обраного інструменту і торгової пари. В результаті ви зможете абсолютно однаково торгувати будь-якими з доступних інструментів: Крипта, Фонду (RU + USA), товари (нафта, золото, срібло та ін.), Форекс, а також ф'ючерсами на всю цю тяганину.

3) це мій п'ятий курс, який я проводжу за останні 3 роки. Якщо перші 4 курси відрізнялися один від одного по-суті тільки більш точною подачею матеріалу і дрібними доповненнями, то в п'ятому курсі я приділю дуже багато уваги психології торгівлі і ризик-менеджменту (тому що це головна проблема у початківців трейдерів). Також, я дещо змінив свій підхід до роботи з трендовими екстремумами на більш прибутковий, виявивши це з численних тестів і Спліт-порівнянь (про що також буде розказано в моєму курсі). Я повністю перезапишу деякі лекції, тому що. зараз я можу більш щільно і доступно скомпонувати свої знання для вашого кращого розуміння (виходячи з досвіду проведення та питань від учасників зі своїх минулих курсів)



Вартість курсу-490$, початок 07.02.2022.

https://privatelink.de/?https://t.me/c/1290061428/4611
 
Угорі