Що нового?

Придбаний Квантова психологія. Будь на зв'язку із Всесвітом або продовжуй дивитися телевізор (Олена Журек)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2206 ГРН
Учасників: 0 з 69
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 33.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

"квантова психологія"
Будь на зв'язку із Всесвітом або продовжуй дивитися телевізор.

Чому цей семінар важливий?

Активно практикуючи як психолог, я постійно задавалася питанням: те, що змінюється клієнт, - це цілком закономірно, але як... як і чому відбуваються зміни (і саме бажані) в сферах, на які клієнт безпосередньо начебто і не впливає? Я називала це дивом, але розуміла, що будь - яке диво-це закономірність! Пояснення прийшло після знайомства з квантовою фізикою.

Квантова фізика-це новий погляд на навколишній світ і на самих себе. Спочатку вона "підриває мозок", тому що не вкладається в звичні нам поняття. Зате потім, усвідомивши базу науки, ми відкриваємо закономірності і секрети про зв'язки, взаємодії і, відповідно, чудеса.

Починаємо розуміти, як наша свідомість і психіка, будучи частиною всього, це все і створює!

кому буде корисний семінар?
  • всім, хто хоче крокувати в ногу з часом.
  • хто не побоїться зруйнувати звичні погляди на світ.
  • хто готовий розібратися в своїх можливостях.
  • хто хоче отримати відповіді на питання: Хто я? Навіщо я? Чому не все гладко в моєму житті? Як знайти дорогу до щастя і зробити так, щоб мрії виконувалися?
програма семінару:
  • введення в квантову фізику-лайт версія. Але і цього вистачить, щоб "підірвати" мозок!
  • як квантові феномени пов'язані з людиною, його суб'єктивною реальністю, тілом і сприйняттям часу.
  • чи Реальна реальність? Ідея мультивселенной. Ми випадкові піщинки або творці?
  • Що таке свідомість (не плутати з розумом)? Як свідомість пов'язана з тілом (нейропластичність) і хімією почуттів.
  • квантовий мозок. Від мрії до результату. І про те, які палиці заважають в колесах.
https://privatelink.de/?http://inpsycho.ru/praktikum/seminar_kvantovaya_psixologiya_bud_na_svyazi_so_vselennoj_ili_prodolzhaj_smotret_televizor
 
Угорі