Що нового?

Придбаний Квіти з крему в малайзійській техніці: троянди, хризантеми, яблуневий цвіт. Базовий (Анастасія Рудакова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 732 ГРН
Учасників: 1 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.2 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
квіти з крему в малазійській техніці,Анастасія Рудакова.

Складність: початківець
1 година 45 хвилин
Опис
Я експериментувала кожен день, щоб домогтися бажаного результату. Ретельно підійшла до розробки рецептури крему, щоб створити легкий і ніжний смак. І сьогодні, я хочу поділитися з вами унікальним рецептом крему з найменшою кількістю вершкового масла, спеціально для квітів. Крем прекрасно тримає форму, відмінно передає колірну гамму і менше тане.

Унікальний відео курс з двох частин. Завдяки поетапному створенню квіткової композиції на тістечок, де приділено увагу дрібним деталям і тонкощам складання букета, після перегляду відео уроку вам не складе труднощів оформити букет з кремових квітів на торті.

Що входить у відео курс:
Частина 1.
  1. Рецепт приготування крему з докладним поясненням і роз'ясненням всіх нюансів.( * ) Адже від правильності приготування крему залежить якість ваших квітів.
  2. дізнаєтеся всі тонкощі фарбування крему і підбір колірної гами. Навчіться поєднувати кілька кольорів.
  3. отримайте відмінну рекомендацію щодо вибору інвентарю необхідного для створення квітів. На кожному з них зупинюся і детально розповім і покажу нюанси.
Частина 2.
  1. виготовлення квітів і створення квіткової композиції з крему. У відео уроці детально показую як робити квіти.(*)
  2. особливу увагу приділяю постановці рук, Як правильно тримати насадку. Так само показую кути нахилу насадки, помилки і результат, який може вийти.
  3. детально розбираємо, як зробити наступні квіти: відкриті і закриті троянди, яблуневі квіти, Композиція з мініатюрних троянд, хризантеми, бутончики і листочки.
* завдяки якісній зйомці з високою роздільною здатністю, ви можете розглянути найдрібніші деталі виготовлення квітів, чітко побачити текстуру крему і його щільність.
https://privatelink.de/?https://rudakova.pro/lesson/1
 
Угорі