Що нового?

Придбаний [La Lavanda] Косметика для волосся з нуля (Ольга Ларноді)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4000 ГРН
Учасників: 2 з 25
Організатор: lola_kola lola_kola
Статус: Збір коштів
Внесок: 166.4 ГРН
8%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
[lalavanda.school] Косметика для волос с нуля (Olga Larnaudie)


Цей курс я готувала дуже довго: вивчала доступні на ринку варіанти, структурувала інформацію, переписувала його кілька разів і додавала блоки (“щоб було зрозуміліше!”). Результатом став дуже детальний і об'ємний курс який поєднує в собі професійну інформацію і зрозумілу не-хімікам подачу.

30 + годин відео, професійні рамкові рецепти, майстер класи з покроковими поясненнями технології;
інтерактивні калькулятори формул в excel для розрахунку рецептів на різний обсяг (і прорахунку собівартості);
каталоги компонентів і велика книга інтерактивних рецептів шампунів і бальзамів для різних типів волосся, кондиціонерів і масок для волосся, незмивних кондиціонерів для волосся, восків і гелів для укладання, масел для волосся, засобів для захисту волосся при гарячій укладанні.

Я зовсім новачок. Мені підійде?
Так!

Цей курс я зробила так, щоб і новачкам було зрозуміло, і просунутим користувачам – цікаво. Я дуже докладно і зрозуміло пояснюю всі тонкощі, але і тим, хто вже має досвід у створенні косметики і шукає професійні рамкові рецепти і чітку базу для створення своїх власних коштів курс теж буде корисний. Якщо ви самоучка (а це завжди найскладніше), і вам не вистачає структурованих знань по темі, то вам теж сюди.

Курс дуже великий (це найбільший курс в портфелі школи), і в ньому Я даю не DIY-рецепти, а професійну інформацію і вчу розробляти продукти так, як це роблять косметичні хіміки. Я не просто даю рецепти, а пояснюю структуру формул, в яких кожен компонент на своєму місці, і на пальцях показую правильну технологію (і пояснюю, чому вона правильна). Після закінчення курсу Ви зможете:

розбирати склади будь-яких покупних кошти, аналізувати їх і створювати аналоги
розробляти свої власні лінійки догляду за волоссям різних типів
робити все - від шампунів до масел і парфумерних міст для волосся

Це натуральна косметика чи ні?
"Натуральна" - поняття розтяжне. Я пояснюю різницю між натуральними компонентами (отриманими безпосередньо з фіто-сировини), компонентами натурального походження (отриманими з фіто-сировини і пройшли дозволену в біо-косметиці обробку), компонентами натурального і синтетичного походження (так, таке теж буває) і синтетичними компонентами.

Повзунок на шкалі "натуральність-ефективність" ви встановлюєте самі.

Основна маса рецептів курсу відповідає вимогам Cosmos / Ecocert (сертифікована біо-косметика). Але на курсі я розповідаю і про компоненти напівсинтетичного походження, які широко поширені в косметичній практиці (наприклад, пар Sodium Cocoyl Isethionate).

Ми не Працюємо з силіконами, мінеральними маслами і парабенами.

Ви навчитеся робити:
шампуні (для різних типів волосся, шампуні 2-в-1, дитячі шампуні без сліз)
бальзами (для різних типів волосся)
незмивні кондиціонери (креми та спреї)
маски для волосся
масла для волосся (сухі масла без силіконів)
місти для волосся
воски для укладання
гелі для укладання
Спреї для захисту при гарячій укладки
Спреї для текстурної укладки

програма курсу:

Модуль 1. Введення
Модуль 2. Будова волосся і шкіри голови
Модуль 3. Косметичні компоненти
Модуль 4. Шампунь
Модуль 5. Кондиціонер
Модуль 6. Практикум
Модуль 7. Спеціальний догляд
Модуль 8. Укладення

https://lalavanda.school/courses/kosmetika-dlya-uhoda-za-volosami-s-nulya/ https://lalavanda.school/kosmetika-dlya-volos-s-nulya-prezentacziya-novogo-kursa/
 
Останнє редагування:

lola_kola

Организатор
Курс доступний. Після оплати отримаєте відразу матеріал
 
Угорі