Що нового?

Набір учасників Laravel від А до Я (Михайло Русаков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2195 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
як освоїти Laravel в найкоротші терміни і з максимальною ефективністю?

чому Laravel?

За стільки років практики я побачив (і застосовував) дуже багато самих різних фреймворків, і мені є, з чим порівняти. І я можу з усією впевненістю сказати, що серед PHP-фреймворків, Laravel – це фреймворк №1 при створенні сайтів (і не тільки сайтів, а взагалі будь-яких Web-додатків). Чому? А все завдяки численним перевагам, основні з яких я хотів би відзначити.


переваги Laravel:

1. Використання PHP

PHP досить простий у вивченні, а в останні роки він ще й помітно покращився в плані продуктивності і якості самого коду. До того ж, будь-який нормальний хостинг підтримує PHP і коштує він копійки, на відміну від хостингу, який підтримує той же Python і вже, тим більше, якусь Java. Додатково, сайти на PHP набагато легше розгортати. Ніяких Танців з бубнами, просто залити всі файли сайту, імпортувати базу даних і зробити мінімальні настройки, як правило, в одному файлі. ВСЕ, сайт вже в Інтернеті. А ось з проектом на тому ж Python такий фокус вже не пройде.

2. Дуже висока швидкість розробки
я собаку з'їв на створенні сайтів без фреймворків. І це вкрай складний і довгий процес, який має колосальну кількість підводних каменів. Так ось Laravel спрощує і прискорює процес розробки в кілька разів.

3. Висока безпека
при розробці сайту з нуля велика ймовірність допустити дуже велику кількість помилок (навіть досвідченому розробнику), частина з яких може бути дуже критичною. Як підсумок, це може привести до злому сайту. У Laravel ж вже все зроблено так, що критичні помилки буде складно допустити навіть спеціально, не кажучи вже про випадковість. Захист від SQL-ін'єкцій, XSS, CSRF – все це вже є в самому фреймворку. Тому для успішного створення захищених проектів на Laravel не потрібна висока кваліфікація і великий досвід.

4. Величезні можливості
немає такого завдання у Web-додатків, яку не можна було б вирішити на Laravel. Інтернет-магазин, пошукова система, поштовий сервіс, блог, сайт-візитка, Корпоративний сайт – все це можна створити на Laravel, причому в рази швидше і простіше, ніж якщо намагатися робити це з нуля.

5. Відмінна розширюваність
є багато різних модулів для Laravel, які дозволять легко і швидко підключити черговий складний блок (наприклад, авторизації через різні сервіси).

6. Всі необхідні інструменти вже йдуть з коробки підтримка самих різних СУБД (систем управління базами даних), маршрутизація, реалізований патерн MVC (Model-View-Controller), реєстрація/авторизація користувачів, ORM (процес відображення об'єктної моделі на реляційну модель бази даних) і багато-багато іншого.

7. Підтримка багатомовності
зручніше, ніж це зроблено в Laravel, я не бачив ніде більше.

8. Відкритий вихідний код
це дуже важливий пункт, і будь-який фахівець вам це підтвердить.

9. Дуже велика спільнота
серед величезної кількості всіх PHP-фреймворків, Laravel займає цілих 25% і є абсолютним лідером. Найближчий конкурент має частку в 2 рази меншу. Що дає велике співтовариство? А то, що вже написано і пишеться величезна кількість безкоштовних якісних і протестованих модулів, які заощадять десятки годин розробки. До того ж, якщо виникає якесь питання, то знайти на нього відповідь не складає труднощів. Мені доводилося працювати з однією системою, у якої було слабке ком'юніті, і це було просто катування. З Laravel ж таких проблем за останні кілька років у мене не було жодного разу. Відповідь на будь-яке питання я завжди без проблем знаходив.

10. Безкоштовно
використання Laravel абсолютно безкоштовно, в тому числі, і в комерційних цілях.

11. Висока затребуваність у роботодавців це випливає з пунктів вище, але ступінь затребуваності і рівень зарплат, ми обговоримо нижче.

Як бачите, переваги просто колосальні, і я написав тільки саме основне, і це далеко не повний список.

Завдяки цьому курсу ви освоїте цей фреймворк на рівні, достатньому для створення будь-яких сайтів (зрозуміло, за умови виконання всіх вправ).

сам курс складається з 7 розділів.
сам курс складається з 7 розділів.


Бонус. Створення сайту на Laravel

В рамках основного курсу Ви отримаєте всю необхідну теорію, однак, я по собі знаю, що після теорії шалено допомагає в навчанні практичний приклад, так як він упорядковує весь величезний обсяг знань, отриманих в рамках основного курсу.

І ось якраз такий приклад ви і отримаєте в цьому бонусі. Він складається з 20 уроків, в яких ви побачите створення повноцінного сайту на Laravel. Ви побачите створення і налаштування проекту, створення моделей, фабрик і наповнювачів, підготовку макетів, виведення декількох різних сторінок сайту, обробку декількох форм, створення системи коментування (разом з механізмом видалення), додавання reCAPTCHA, пошуку і, нарешті, створення ЧПУ-посилань.

Це дуже цінний Бонус, який цілком тягне на окремий курс, однак, ви його отримаєте абсолютно безкоштовно, якщо замовите основний курс "Laravel від А до Я".


Сертифікат

після проходження курсу і виконання вправ вам стане доступний фінальний тест на перевірку знань. Успішно пройшовши його, Вам стане доступний сертифікат про успішне завершення курсу.




Продажник:
https://privatelink.de/?https://srs.myrusakov.ru/laravel
 
Угорі