Що нового?

Придбаний [lectoroom] весняний настрій. Букет тюльпанів (Олена Базанова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

1189
весняний настрій. Букет тюльпанів
Повітряний акварельний етюд букета тюльпанів на тринадцятій онлайн-практиці з Оленою Базановою.

Які будуть квіти? Дізнаємося в день прямого ефіру, тому що тюльпани будуть придбані в квітковому магазині в цей день. Це буде невеликий сюрприз для всіх учасників заняття.

Олена планує показати живопис букета тюльпанів пастельних відтінків: білих, рожевих, молочно-жовтих. У композиції будуть тільки квіти і квіткова зелень, ваза не буде включена в Етюд. По темі скла є окрема практика від Олени. Також ще два заняття по темі квітів, на яких були вивчені принципи малювання лілій, троянд, хризантем, півоній і ромашок. Тема тюльпанів розширює межі цих знань.

Традиційно Олена пояснить, як малювати і компонувати образотворчу задачу. На окремих вправах покаже, як тренуватися в акварельних прийомах. Під керівництвом Олени в прямому ефірі ви продовжите вивчати:

  • особливості живопису по-сухому і мокрому одночасно по сирому папері, техніку лессіровок;
  • секрети створення складних, вишуканих колоритів в акварелі;
  • нюанси змішування лессировочних і корпусних фарб.
  • і ще (!) дізнаєтеся, як можна використовувати в живописі акварельні білила.
  • Завдання для всіх-створити весняний настрій, зробити це заняття святом акварелі.
Матеріал буде зрозумілий і цікавий для учасників з будь-яким рівнем підготовки. Новачки зможуть в перерві заняття перевести малюнок, який Олена зробить в першій частині ефіру. Тому навіть недосвідчені малювальники зможуть зосередиться саме на живописі і отримати задоволення від роботи аквареллю.

РЕФЕРЕНС
Букет зберемо прямо перед практикою. За 1 годину до прямого ефіру учасники отримають фото постановки зі студії. У першій перерві Олена поділиться зробленим малюнком, і ви зможете перевести його для використання в другій частині практики. Формат А3 можна буде роздрукувати в повному розмірі або склеїти з частин А4. Для перекладу малюнка на чистовик використовуйте світлостол або виконайте його на просвіт через віконне скло.
https://lectoroom.ru/courses/tulips-online
 
Угорі