Що нового?

Придбаний Лекція + медитація " перехід "(Тетяна Румянцева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 442 ГРН
Учасників: 0 з 25
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 18.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Знайоме відчуття, коли нібито земля під ногами кудись раптом зникла? А ти так і залишилася в порожнечі, без опори? Коли все валиться з рук? Коли трапляються події, від яких хочеться кричати? Коли тіло тріщить по швах одномоменто?

Будь-то несподіване звільнення, розлучення або просто поганий настрій з нічого-радій! Зараз у тебе найпотужніша можливість змінити своє життя!

У той самий момент, коли все жахливо, у тебе є прекрасна можливість зробити квантовий стрибок свого розвитку. Якщо ти вийдеш зі стану" у мене проблема "в"У мене можливість". Розумом зробити це дуже складно. Тому особисто я навчилася проходити через ці етапи за допомогою енергії. Ти нібито перелітаєш від проблеми в чистий стан душі. Найкращі відповіді, події, рішення приходять тільки коли ти з душею в повному стані спокою. Кнопочка виключення страху, переживання, болю. У мене на це йде 1-3 хвилини.

Але на медитації "перехід" я занурю тебе в стан більш детально, щоб в майбутньому ти змогла використовувати цю ж техніку самостійно.

Що ми будемо робити конкретно?

Вийдемо зі стану *, увійдемо в злиття з душею, знайдемо вихід з будь-якої ситуації, перейдемо на новий рівень себе, відпустимо контроль над проблемою, навчимося розслаблятися незважаючи ні на що.

Також, щоб ти зрозуміла принцип механізму "проблем", тебе чекає невелика лекція з чітким планом на дії, як до, так і після медитації. І як бути при наступних купинах.

Я неодноразово перевірила цю техніку на собі і своєму близькому оточенні. Працює на ура.

Весь шлях з в на медитації"перехід". Техніка управління собою на все життя!

Тривалість медитації: 30 хвилин
Тривалість лекції: 25 хвилин

1200 руб.

https://privatelink.de/?https://hello-me.ru/product/lekciya-meditaciya-perexod/
 
Угорі