Що нового?

Придбаний [Level One] конфуціанство: історія одного китайця (Костянтин Михайлов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 184 ГРН
Учасників: 0 з 16
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Конфуціанство - це не стільки про філософію або релігію, скільки про спосіб життя людей, нескінченно несхожих на нас. Щоб зануритися в нього, ми на пару годин станемо чиновником Чжан Каном. І пройдемо по звивистому шляху від сина заможного хлібороба до високих чинів при імператорському дворі династії Сун. Кожен крок на цьому шляху відкриє нам справжнє значення принципів "сяо", "і", "Лі"і " жень".
Подорож познайомить нас з цзюан-цзи, ідеалом благородного чоловіка. Ми від першої особи дізнаємося, як конфуціанські принципи вплинули на становлення сучасного Китаю. На лекції обговоримо головні поняття конфуціанства і побачимо, як ці принципи розгортаються в житті однієї конкретної людини.

Програма
Конфуціанство-ключовий напрям китайської філософії, без якого культуру Далекого Сходу зрозуміти не можна. Ми розглянемо конфуціанство з різних точок зору:
  • з одного боку, конфуціанство можна висловити через чесноти, властиві благородній людині: принцип слухняності старшим, принципи обов'язку, гуманності, культури-цивілізації.
  • З іншого боку, конфуціанство - це основа державної машини, імперської політики, ієрархія, що пронизує собою Піднебесну.
  • з третьої сторони, конфуціанство - це спосіб життя, яким керувалися освічені китайці протягом століть.
https://privatelink.de/?https://levelvan.ru/lectures/show/143
 
Угорі