Що нового?

Придбаний [Level One] мистецтво в Москві. Як ходити в музеї і бачити більше. Тариф Базовий (Аліна Аксьонова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 44
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Наш музейний курс дозволяє відкрити для себе Третьяковку і Пушкінський музей заново. На курсі з 6 лекцій навчимося орієнтуватися в залах і перетворимо музей в місце сили. А наші лектори зможуть закохати в мистецтво навіть тих, хто не пам'ятає, коли був у музеї Востаннє.

Цей курс підійде вам, якщо ви хочете


Відвідати Пушкінський і Третьяковку
Знайти мистецтво, яке подобається
Вимкнутися з суєти
Відчути великі твори

Програма курсу


25 Жовтня 19:00, Аліна Аксьонова
мистецтво Стародавнього світу в Пушкінському
Найпривабливіше місце в Пушкінському-зал з мумією. Почнемо з нього, щоб потім поговорити про мистецтво Межиріччя з шумерськими скульптурами, а потім перейти до справжніх скарбів Трої, яким більше сорока століть.

1 листопада 19:00, Аліна Аксьонова
Живопис Європи до XIX століття в Пушкінському
Ми поговоримо про 15 століттях розвитку живопису і почнемо з колекції загадкових фаюмських портретів-однієї з кращих у світі. Порівняємо візантійське мистецтво з італійським, поговоримо про ренесанс, бароко на чолі з Рубенсом і Рембрандтом, а закінчимо повітряним рококо з галатними парами і венеціанськими пейзажами.

8 листопада 19:00, Аліна Аксьонова
живопис XIX–XX століття в Пушкінському: від Моне до Шагала
На лекції поговоримо про картини, які викликають головний інтерес серед 25 залів галереї на Волхонці. Детально зупинимося на Моне, Дега, Ренуарі, Гогені, Матіссі і Пікассо, поговоримо про долі колекціонерів і повторимо головні напрямки мистецтва XIX-XX століть.

15 Листопада 19:00, Наталія Ігнатова
російське мистецтво до передвижників в Третьяковці
За двогодинну лекцію ми встигнемо розібрати близько тридцяти видатних картин з колекції Третьяковської галереї і простежити за історичним розвитком російського мистецтва до початку XIX століття — від сентиментальних портретів Рокотова до романтизму Кіпренського і Брюллова.

22 Листопада 19:00, Наталія Ігнатова
Передвижники і модерн в Третьяковці
Продовжуємо знайомитися з колекцією, а значить і з розвитком російського мистецтва. У цій лекції-короткий, але важливий відрізок, друга половина XIX століття, від Перова до Сєрова.

29 Листопада 19:00, Олег Грознов
російське мистецтво XX століття в Новій Третьяковці
Як дізнатися головне про російське мистецтво ХХ століття? Сходити в нову Третьяковку. На лекції розберемо всі стилі і напрямки, а також видатних художників: від Кандинського і Малевича до Звєрєва і Кабаков

https://privatelink.de/?https://levelvan.ru/courses/moscowmuseums3
 
Угорі