Що нового?

Набір учасників [LF Академія] Право інтелектуальної власності (Сергій Медведєв, Володимир Мещеряков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 5879 ГРН
Учасників: 0 з 104
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 58.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Право інтелектуальної власності
Правове регулювання в галузі інтелектуальної власності-один з найбільш динамічно розвиваються правових інститутів. Сьогодні з питаннями інтелектуальної власності стикаються не тільки вузькі фахівці, а й юристи, які супроводжують діяльність компаній в будь-якій сфері бізнесу, будь то будівництво, Медичні послуги, банківська діяльність або будь-яка інша.

Впевнені знання в даній області і своєчасне грамотне оформлення об'єктів інтелектуальної власності допоможуть захистити інтереси правовласників і уникнути можливих конфліктів.
Експерти курсу-провідні представники юридичної спільноти, професійна репутація і висока кваліфікація яких загальновизнана. Серед них — юристи, патентні повірені, партнери юридичних фірм, які щодня стикаються з актуальними проблемами права інтелектуальної власності на практиці, а також професори, кандидати та доктори юридичних наук, викладачі кращих Вузів нашої країни, які володіють потужною теоретичною базою для вирішення нагальних питань в даній області.

Кому рекомендований цей курс
Курс призначений для юристів, що спеціалізуються на праві інтелектуальної власності і прагнуть ефективно захищати виключні права правовласників.

https://privatelink.de/?https://lfacademy.ru/intellektualnaya-sobstvennost
 
Угорі