Що нового?

Придбаний [[Life practice] місце під сонцем (Аглая Датешидзе)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 883 ГРН
Учасників: 0 з 32
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 28.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

вам подобається Ваше життя-місце, яке ви займаєте під сонцем?

Насправді це не одне місце, а кілька. Перше-це наше тіло, всередині якого ми живемо. А друге-це зовнішній простір, що оточує нас: будинок, квартира, кімната, одяг, робоче місце або навіть ціле місто.
Вони нерозривно пов'язані-наші відносини з тілом безпосередньо впливають на те, як ми організуємо простір навколо, а значить і все життя.
Але іноді цей зв'язок здається неочевидним. Набагато зручніше дивитися на все окремо: від'єднувати душу від тіла, а тіло від простору. Робити вигляд, що це абсолютно різні речі. Неначе так легше керувати собою і своїм життям.

Розібратися із зовнішністю, а вже потім лізти в емоції і почуття. Знайти пристойний офіс, а вже там дивитися, чи не нудить від білих сорочок. Оселитися в квартирі і вже після намагатися зрозуміти, чому низькі стелі викликають удушення. Виходити заміж і відкладати себе і свої бажання до кращих часів.
Нам легко вдається зрозуміти, що не подобається зовні. І часто ми піддаємося спокусі-починаємо все активно реорганізовувати, створювати, переробляти. Але без внутрішніх змін складно розібрати, які зовнішні зміни зроблять нас щасливими.

Будь-який шлях змін починається і закінчується на нас самих!
Чи бачимо ми справжні причини своїх станів? Чи розуміємо, якого тіла і простору навколо хочемо насправді? Чи можемо ми бути поруч з кимось і не змішуватися?
Або ж ми ведені зовнішніми процесами і за сонмом чужих голосів не чуємо свій?
Вчимося ми вибудовувати кордони, відвойовуємо право на власну територію, будуємо будинок до душі або шукаємо професійну реалізацію. Все це-про світ навколо і наше тіло, які злиті в єдиний вузол.

Я запрошую вас розібратися з цим зв'язком на марафоні, де ми будемо курсувати своєю увагою від відчуттів тіла до відчуттів простору і назад, зустрічатися зі своїми почуттями і кордонами. І це може стати поворотною точкою в житті.

тиждень 1. Помічаємо реальність
  • вага, зріст і об'єм мого тіла. Як я його сприймаю?
  • тілесні відчуття. Що у мене всередині? Як я відчуваю свої руки, ноги і живіт? Або не відчуваю? Як я з цим обходжуся? Як я можу поліпшити контакт з тілом?
  • яке відчуття простору подобається моєму тілу?
  • відчуття в будинку. Що там є? Як я себе почуваю? Як там все влаштовано, якщо подивитися пильно?
  • виділення важливих частин особистого простору і робота з ними. Початок прибирання.
тиждень 2. Аналізуємо реальність
  • Як мій спосіб життя впливає на моє тіло і самопочуття?
  • тілесні межі. З чого вони складаються? Що я про них знаю? Як я їх вибудовую? Як я їх відстоюю, звужую, розширюю, прогинаю, ламаю або перебудовую?
  • межі місця, де я живу. Які вони? Хто їх встановлює? Як їх позначити, розширити або зменшити?
  • як ділити простір з тими, хто живе поруч? Як залишити собі місце, не ображаючи близьких?
  • Практики для роботи з межами тіла і межами місця.
тиждень 3. Міняємо реальність
  • моє право розпоряджатися своїм тілом і займати стільки місця, скільки мені потрібно. Як я можу його знайти і втілити в життя?
  • ідеальна практика для мого тіла, яка вона? Скільки її має бути? Як вона повинна виглядати? Як її знайти і вибудувати?
  • Моя реальність. Мрії мріями, але у мене вже є тіло, кімната, квартира або будинок, який я, можливо, ділю з близькими. Як мені з усім цим примиритися, що я в силах змінити, щоб організувати простір найкращим чином?
  • Як мені бути ясним для інших у тому, що я хочу?
  • Як поєднати будинок і роботу?
тиждень 4. Мріємо
  • тіло моєї мрії. Яке воно? Як воно себе почуває? Що в ньому є, а чого немає? Яким життям воно живе? Практика загадування бажань.
  • Будинок моєї мрії. Що це? Якого він розміру? Що там має бути? Як його знайти? Які кроки можна зробити до нього?
  • Які мої найсмішніші/нахабні мрії?
  • Що я взагалі можу собі дозволити або уявити? Робота з обмежуючими переконаннями.
  • Практики, які допомагають мені рухатися до мрії.
тиждень 5. Асиміляція
  • інтегрування отриманих знань в життя. Обговорення своїх успіхів і труднощів з учасниками марафону, підтримка один одного на цьому шляху.
  • дороблення домашніх завдань. Питання до кураторів. Інсайти і відкриття.
а ось що може статися з вами в процесі марафону
  • ви краще відчуєте своє тіло, зможете вибудувати життя в злагоді з його сигналами. Почнете більше вибирати себе (і здивуєтеся своїм рішенням).
  • знайдете масу ресурсів, що раніше ховалися в тілі, і зможете витрачати їх на те, що вам більше підходить.
  • простір навколо вас вишикується і стане більш впорядкованим, допомагає, поживним.
  • дозволите собі більше місця в світі, зможете легше дихати, творити, знайти в світі те, що захочеться робити.
  • Вибудуйте відносини з іншими людьми на основі ясного розуміння кордонів свого тіла. Відчуйте баланс між контрзалежністю і злиттям і знайдете міцну близький зв'язок.
  • поєднайте роботу і будинок в одному просторі, не змішуючи їх в трудновиносімий коктейль.
  • ви зможете опинитися в житті своєї мрії (або зробити впевнений крок в цьому напрямку). Тому що дозвольте собі інакше одягатися, ходити, дихати, дивитися на себе, глибше і тонше відчувати. І створювати навколо інший, більш теплий, надихаючий, відповідний саме вам світ.
тиждень 1. Помічаємо реальність
  • вага, зріст і об'єм мого тіла. Як я його сприймаю?
  • тілесні відчуття. Що у мене всередині? Як я відчуваю свої руки, ноги і живіт? Або не відчуваю? Як я з цим обходжуся? Як я можу поліпшити контакт з тілом?
  • яке відчуття простору подобається моєму тілу?
  • відчуття в будинку. Що там є? Як я себе почуваю? Як там все влаштовано, якщо подивитися пильно?
  • виділення важливих частин особистого простору і робота з ними. Початок прибирання.
тиждень 2. Аналізуємо реальність
  • Як мій спосіб життя впливає на моє тіло і самопочуття?
  • тілесні межі. З чого вони складаються? Що я про них знаю? Як я їх вибудовую? Як я їх відстоюю, звужую, розширюю, прогинаю, ламаю або перебудовую?
  • межі місця, де я живу. Які вони? Хто їх встановлює? Як їх позначити, розширити або зменшити?
  • як ділити простір з тими, хто живе поруч? Як залишити собі місце, не ображаючи близьких?
  • Практики для роботи з межами тіла і межами місця.
тиждень 3. Міняємо реальність
  • моє право розпоряджатися своїм тілом і займати стільки місця, скільки мені потрібно. Як я можу його знайти і втілити в життя?
  • ідеальна практика для мого тіла, яка вона? Скільки її має бути? Як вона повинна виглядати? Як її знайти і вибудувати?
  • Моя реальність. Мрії мріями, але у мене вже є тіло, кімната, квартира або будинок, який я, можливо, ділю з близькими. Як мені з усім цим примиритися, що я в силах змінити, щоб організувати простір найкращим чином?
  • Як мені бути ясним для інших у тому, що я хочу?
  • Як поєднати будинок і роботу?
тиждень 4. Мріємо
  • тіло моєї мрії. Яке воно? Як воно себе почуває? Що в ньому є, а чого немає? Яким життям воно живе? Практика загадування бажань.
  • Будинок моєї мрії. Що це? Якого він розміру? Що там має бути? Як його знайти? Які кроки можна зробити до нього?
  • Які мої найсмішніші/нахабні мрії?
  • Що я взагалі можу собі дозволити або уявити? Робота з обмежуючими переконаннями.
  • Практики, які допомагають мені рухатися до мрії.
тиждень 5. Асиміляція
  • інтегрування отриманих знань в життя. Обговорення своїх успіхів і труднощів з учасниками марафону, підтримка один одного на цьому шляху.
  • дороблення домашніх завдань. Питання до кураторів. Інсайти і відкриття.
Старт 13 квітня
https://privatelink.de/?https://life-practic.ru/mesto
 
Угорі