Що нового?

Придбаний [[Lifepractice] Мріяріум 2020: свобода і право мріяти (Інна Дідковська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2905 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 52.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

21 день в марафоні" Мріяріум 2020 " дозволить вам усвідомити свої справжні бажання, впевнено спертися на реальність і зробити перші кроки на шляху до заповітної мрії. Або до мрій, якщо їх у вас багато.

І навіть якщо:
  • все, чого вам хотілося, вже збулося, і мріяти, здавалося б, більше нема про що
  • ви вважаєте, що мріяти і загадувати бажання безглуздо, краще планувати, а мрії "все одно не збудуться"
  • вам нічого не хочеться і ви ні про що не мрієте
на марафоні ви:

поісследуете власні бажання:
  • істинні і нав'язані суспільством і/або значущими людьми;
  • ганебні бажання, яких ви боїтеся і про які забороняєте собі мріяти, які змушують відчувати себе винними (перед подружжям, наприклад, або дітьми);
  • суперечливі бажання, які блокують один одного;
навчіться жити з власною суперечливістю:
  • з тим, що ви одночасно хочете і " рибку з'їсти, і на ялинку влізти "(хочу і сім'ю, і свободу; хочу і хаос творчості, і стабільність; хочу і/ваш варіант/, і/ваш варіант/);
  • ви зможете чесно подивитися" в очі " своїм амбівалентним бажанням, побачити протиріччя, які блокують реалізацію ваших мрій;
  • поекспериментуєте з тим, щоб витримувати власну "неоднозначність", інтегрувати протиріччя так, щоб в житті були драйв і енергія для росту і розвитку, щоб відчувати себе здоровими, веселими, пристрасними і задоволеними (для цього певна частка протиріччя просто зобов'язана бути у Вашому житті).
а якщо вам цікаво, Як правильно мріяти, щоб мрії збувалися, а не осідали у вашому досвіді нездійсненим баластом і розчаруваннями, то в "Мріяріуме 2020" будуть практики і вправи, які допоможуть:
  • фокусуватися на пріоритетах;
  • загадувати більш ясні бажання;
  • відточувати формулювання бажань.
https://privatelink.de/?https://life-practic.ru/mechtarium2020
 
Угорі