Що нового?

Придбаний Літня колекція рецептів (Дар'я Тимофєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор




свіжість . Соковитість. Простота. Натхнення, смак і насолода в кожному шматочку, задоволення від кожного руху...



ця збірка найунікальніша з усіх ❤ я додала ТОРТ і не один, а цілих 4! Один з цих тортів повинен був бути окремим проектом, але я вирішила максимально порадувати вас і додала цю вишеньку сюди! Хочу зауважити, що окремий мій навчальний проект коштує від 1500 руб, тому, як завжди, мій сезонний збірник є смачним подаруночком для вас! Нові рецепти, нові текстури і смакові поєднання, новий формат і корисності від мене, не терпиться вже ділитися!



склад літньої колекції:

  • Ванільні капкейки. Універсальний рецепт. Начинка " манго-полуниця "і крем"легка Полуничка"

  • Мусовий чізкейк без випічки"полуниця-шоколад"
  • Оксамитовий медовик з ніжним сметанним кремом і начинкою "манго-полуниця". Начинка може бути іншою з колекції або зовсім без начинки
  • та сама вишенька на торті! Торт"полуниця-базилік"! Довгоочікуваний смак, мій фірмовий підхід до технологічної карти, все це в літній колекції! Незабутній смак, простий у приготуванні. Базилік можна замінити, в проекті вказала. Дуже соковито і свіжо!
  • Павлова "вишня-фісташка". Баланс і неймовірна ніжність. Просто TOP information! Крім рецепта, який обов'язково вийде, я даю теоретичну частину на тему: чому павлова може не виходити і що зробити, щоб отримати результат? я не любитель безе, але саме це поєднання і ці текстури я люблю, ділюся своєю любов'ю ❤
  • Мусовий торт" абрикос-ваніль " з ніжним сметанним смаком. Супер літній і легкий тортик! Легкий як за смаком, так і в приготуванні звичайно, колекція ж про простоту!
  • і ще одна МЕГА вишенька на торті-це морозиво "snickers", яке в процесі створення перетворилося в крутий "конструктор-морозиво"! І крім Снікерса я дала морозиво "oreo", кокосове, карамельне і різні глазурі, а так само рецепт карамелі для начинки в морозиво!
УУУУУХ поніматете яка спека вас чекає?

Формат колекції:

  • Формат фото-рецепт, етапи приготування. Моя фірмова подача, а саме докладна технологічна карта для кожного десерту!
Моя творчість просякнута естетикою і якістю і люди, які набувають вперше мої проекти завжди дивуються і щиро мене дякують, чому я завжди безмірно рада! Кожен мій проект створюється з шаленою енергетикою і цією енергетикою я щаслива заряджати вас, надихати вас! Кожен мій проект як мистецтво...
Нехай ці смаки подарують вам саме літнє і яскравий настрій, а приготування цих десертів буде запальним, смачним і в кайф!

з величезною любов'ю до вас ❤

починаємо!

***встигайте придбати за смачною вартістю, продажі даного збірника обмежені.




https://buenocake.ru/letnyaya_kollektsiya_retseptov
 
Угорі