Що нового?

Придбаний Лялечка з харизмою (Галина Голембовська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 53
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 39.7 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

новий авторський КУРС з лялечки з харизмою готовий-онлайн-школа Галини Голембовської ☺ ❤
Що буде в курсі (читайте уважно ☝ ):
Огляд матеріалів. Тут я ЗНЯЛА окреме відео, в якому показую, які інструменти і матеріали використовую на кожному етапі. Тут же даю посилання на магазини, в яких ви можете купити все необхідне зі знижкою (тільки для учнів онлайн-школи).
Показую, як готую деталі до роботи.
Детально описую процес вивертання деталей, в тому числі таких складних, як ніжки і ручки.
Приділяю увагу набивці, тобто показую, як правильно набити ту чи іншу робити тулуба, а набиваються різні деталі по-різному.
Далі йдуть більш об'ємні і докладні матеріали, що стосуються тулуба, створення форм тіла лялечки.
Показую, як формую пальчики на ніжках з дитячою припухлістю, п'ятки.
Вишиваємо пальчики на ручках, формуємо радість і ліктем.
Як тягаю очі, ротик, попу і пупочок.
Як зробити так, щоб голова у лялечки мала анатомічну форму.
Приділяю велику увагу кріпленню деталей тулуба.
Показую ґрунтовку тулуба і його художнє оформлення: вії, брови, Тонування, веснянки.
Дуже великий матеріал присвячений приклеювання волосся! Я спеціально взяла образ темноволосої лялечки, щоб показати, як приклеїти темне волосся максимально акуратно! Тут не просто описується процес! Я весь час промовляю певні правила роботи, говорю і демонструю певні помилки, що виникають в процесі приклеювання, а також після висихання! А найголовніше - я показую, як ці помилки виправити.
Демонструю формування зачіски і проділу на голові лялечки. Тобто, тут я зібрала найскладніші моменти і розкрила їх!
Шиємо одяг: трусики, маячку, штанці з накладними кишенями і підтяжками, курточку з капюшоном.
Шиємо взуття.
.
Це не МК в його класичному розумінні, це об'ємний і дуже докладний навчальний матеріал, який супроводжується моєю постійною практичною і теоретичною підтримкою.
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/B5dcwzGKtln/?utm_source=ig_web_copy_link
 
Угорі