Що нового?

Придбаний Любов, шлюб, діти в бацзи. Транскрибація курсу (Інна Волкова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 14633 ГРН
Учасників: 0 з 131
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 116.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Оновлений КУРС Грудня 2018 р.
Кількість переглядів повідомлень у Форумі на теми:" шлюб, сім'я, любов, привабливість, народження дітей, відносини з родичами "більш ніж в два рази перевищує популярність теми:"Гроші і кар'єра".
У статистиці звернень за консультаціями на одну консультацію по кар'єрі і бізнесу припадає дві консультації по сім'ї та шлюбу.
Чому так?
Ймовірно, прав був майстер Реймонд Ло, коли говорив, що в Фен-Шуй житла гірські зірки важливіше водних - сім'я, відносини, здоров'я, хороша репутація важливіше грошей.
Судячи з інтересу відвідувачів форуму можна зробити той же висновок.
Причому тема сім'ї-нескінченна тема для консультування. Пошук партнера, аналіз сумісності, час вступу в шлюб, вибудовування відносин у шлюбі, подружні зради, проходження складних періодів в житті сім'ї, народження дітей, відносини між різними поколіннями сім'ї, взаєморозуміння з дітьми, турбота дітей про батьків – ось далеко не повний перелік питань, з якими звертаються люди за допомогою.
Ось чому народився цей курс. Вважаю, він допоможе багатьом людям змінити в кращу сторону якість свого життя і життя найближчих людей.
На жаль, не у всіх жінок і чоловіків ідеальна карта Бацзи для шлюбу. Саме таким людям варто вивчити Бацзи, щоб розуміти, які тенденції приносить час і доля, як їх скорегувати і не допустити виникнення конфлікту.
Запрошую на курс консультантів Бацзи, а також людей, які бажають зробити своє сімейне життя щасливим і володіють базовими знаннями Бацзи.
Курс призначений для" просунутих користувачів "
Необхідно знати 22 ієрогліфа-небесні стовбури і земні гілки, правила побудови карти Бацзи, 10 божеств, правила визначення оперативного, бажаного і відхиляється свідомості (корисних і некорисних елементів), небесні стовбури, приховані в земних гілках, а також фази Ци різних елементів.

https://privatelink.de/?https://feng-shui.ua/study/course.php?ID=5862
 
Угорі