Що нового?

Збір коштів Людина Енергійна. Тариф самостійний (Катя Янг)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1449 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 125.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Відчуваєте непереборну втому і відсутність енергії?

Найпоширеніша причина зниження рівня енергії з віком-мітохондріальна дисфункція. З приходом осені недолік енергії відчувається ще більш гостро!
Знижується працездатність і продуктивність. Псується настрій.

Якщо ви:
  • Хочете розібратися з мітохондріальною дисфункцією
  • Бажаєте поліпшити загальне самопочуття
  • Мрієте зберегти надовго молодість і активність
  • Шукаєте ефективні інструменти для підтримки високого рівня енергії і поліпшення загальної роботи організму

Запрошую вас з 25 жовтня по 14 листопада на курс"людина енергійна"! Це поглиблений практикум щодо поліпшення роботи організму і збільшення рівня енергії.


Коли на одному з ефірів в співтоваристві я сказала, що хочу розібрати цю тему, всі учасники дружно це підтримали і з тих пір постійно запитували, коли ж курс.


Вперше Ви отримаєте:

  • Величезна кількість інструментів по роботі з мітохондріальною дисфункцією: інформацію про мітохондріальні коктейлі, адаптогени, нутрицевтики
  • Методи корекції найпоширеніших станів організму, що негативно впливають на рівень енергії
  • Авторські палео і кето-меню
  • Спеціальні практики від психолога і тренерів курсу
  • Докладний розбір порушень вуглеводного, білкового, жирового обміну, обміну заліза і лайфхаки по роботі з ними.
Це унікальна інформація, яку раніше я не озвучувала!

На курс запрошений новий для моєї аудиторії, приголомшливий фахівець з цигун-методик.


Буде два тижні теорії з глибоким зануренням в тему і один тиждень суперпрактик. На кожному тижні буду проводити прямі ефіри з відповідями на ваші запитання!

В курсі я зібрала методики, які можуть сильно поліпшити ваше самопочуття і ефективність і в якійсь мірі навіть дати можливість відчути себе суперлюдиною!
https://wowcourseyoung.ru/energetichuman
 
Угорі