Що нового?

Придбаний [Люмос 22] Гармонізація життя 2022. Комплект з 4 практик (Алорія Собінова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2170 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 64.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Гармонізація життя 2022. Алория Собінова.
Як зберегти здоров'я, сім'ю, Фінанси та високу якість життя навіть у найважчі часи


У 2021 році стався різкий стрибок вібрацій, що повністю змінило енергополе планети, спровокувавши світову кризу і поклало початок часу змін.
Зараз відбувається перехід в нову реальність-це важкий і турбулентний час, який переповнений негативними подіями по всьому світу. Час, коли кожен з нас вразливий і потребує підтримки.
Через величезну кількість поганих подій енергополе Землі просто розривається від негативної енергії, яка ллється з усіх боків: телевізор, газети, радіо, Інтернет, наше оточення і фейкові новини, Що сіють паніку.

В результаті
Переважаючими емоціями стають страх, тривожність, паніка. Блокуються будь-які позитивні потоки енергій, через що:

Вам все частіше не щастить
Гроші витікають крізь пальці
Загострюються хвороби і відносини
Це провокує нові хвилі негативу, стресу і панічних атак

Найголовніше правило, яке працює в новій реальності 2022
У такі періоди переможцями виходять люди, які не піддаються паніці, а зберігають спокій, бачать і реалізують всі випадають можливості

У той час як інші втрачають роботи, розлучаються і в паніці згрібають гречку з туалетним папером


Зберегти здоров'я, нерви, відносини, Фінанси і достаток навіть в найважчий період життя допоможуть вам
спеціальні гармонізуючі практики

Розпакування життєвої енергії

Більшість людей не діють і не можуть зрушити з місця роками, в результаті чого в житті нічого не відбувається - Немає розвитку і зростання. Практика запустить ваш генетичний джерело енергії сили для дій

Результат:
Ви енергійні і досягаєте будь-яких цілей
На включену силу залучаються можливості
Тіло швидше очищається і відновлюється
Активізується принцип"я-Володар свого життя"
Утворюється захисний купол, який відображає негативну енергію з поза

Зміна лінії життя

У кожної людини є кілька ліній життя. Залежно від подій і дій активується той чи інший подієвий ряд. За допомогою внутрішньої енергії, кристалів і старших арканов Таро ми знайдемо найвигіднішу лінію життя з хорошими подіями і можливостями

Результат:
Помічаєте, що вам все частіше щастить
Проблеми і труднощі вирішуються самі
З'являються нові можливості
Вам легко йти по життю

Гармонізація грошового потоку і достатку

За допомогою цієї практики ви ліквідуєте старі програми бідності і безгрошів'я, активуєте нові гени достатку і успіху, створите нові нейронні зв'язки, що відповідають за приплив грошей у ваше життя і відключіться від егрегора бідності

Результат:
В життя залучаються можливості та пропозиції для заробітку
Фінансова ситуація змінюється тут і зараз
Стан достатку закріплюється

ЗАРЯДКА імунної системи

Лімфатична система, селезінка, тимус і кістковий мозок - всі імунні органи будуть насичені і посилені енергією

Результат:
Відчуваєте себе здоровіше
Легше і швидше переносите інфекційні захворювання
Значно рідше хворієте


Автор даної програми: Алорія Собінова

Професійний рунолог, майстер Таро, фахівець з родології та парапсихології
З 2013 року допомагає людям вирішувати складні життєві ситуації і перемагати в практично безвихідних ситуаціях
Заснувала 3 школи з корекції життєвих ситуацій у сферах грошей, відносин та здоров'я
Володіє 9 енергетичними напрямками, за допомогою яких можна впливати на події свого життя або створювати їх
Черга на консультації розписана на півроку вперед, люди приїжджають з усієї Росії
Її учні не тільки стабільно заробляють від 50 000 рублів, але і створюють власні школи.
https://privatelink.de/?https://aloriya-sobinova.com/as_zn_flag/
 
Угорі