Що нового?

Придбаний [LogicProHelp] професійне зведення та мастеринг в Logic Pro X (Maver Maers)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1100 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 40.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Досить чекати. Пора діяти.

мрієте про якісне звучання? Не знаєте як правильно зробити Зведення інструментів і які плагіни використовувати для обробки? Пропонуємо Вашій увазі відеокурс від проекту LogicProHelp з професійного відома та мастерингу в Logic Pro, з використанням високоякісних плагінів фірми Waves. Певна частина прийомів у відеокурсі були запозичені у наших західних колег. В курсі протягом 3х годин ви дізнаєтеся як правильно і грамотно використовувати плагіни Waves, для отримання приголомшливих результатів у звучанні. Велику увагу приділено найважливішим інструментам, зведення яких у вас викликають труднощі. На додаток до курсу, Ви знайдете бонусний пак, в якому величезна кількість банків для синтезаторів Logic, таблиці частот для зведення треків, а так само проекти і шаблони Logic, для того, щоб ви змогли детально розібрати принцип створення професійних треків

Курс буде корисний для тих, хто:

  • хоче дізнатися ази відомості інструментів;
  • шукає нові прийоми по обробці;
  • хоче дізнатися як якісно обробляти інструменти, використовуючи тільки один пакет плагінів;
  • хоче робити професійний мастеринг в домашніх умовах.
пройшовши 15 уроків ви навчитеся:

  • використовувати топові плагіни Waves для обробки;
  • особливостям відомості в електронній музики;
  • тонкощам професійного зведення та мастерингу;
  • грамотній обробці різних інструментів в EDM.

Професійний мастеринг


якщо ви хочете отримати на виході гучний і якісний мікс, непоступающий по гучності., тоді я покажу вам один прийом мастерингу який ви напевно будете використовувати. Темплейт цього мастеринг проекту ви зможете знайти в папці з проектами яка, додається до курсу. Я знаю про цей метод мастерингу від наших західних колег, і з радістю поділюся ним з вами.

Продажник:
https://privatelink.de/?http://www.musichelp.ru/bay/videokurs/professional_mixing_and_mastering_in_logicprox/
 
Угорі