Що нового?

Придбаний Логіка стилю. Гардероб образів. (Роман Мідний)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1067 ГРН
Учасників: 1 з 28
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.6 ГРН
4%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Логика стиля. Гардероб образов. (Роман Медный)

Вибираючи плаття для побачення, вибираючи між червоним і блакитним, дівчина вибирає не колір, який їй більше піде, а настрій, в якому вона хоче постати перед своїм обранцем сьогодні.
як стиліст, можу додати, що найскладніше в роботі з жінкою – це не визначити її цветотип і тип фігури, незважаючи на придумані, видимі тільки їй недоліки, а вгадати настрій, який вона хоче відчути на собі, і висловити його в образі, який створюється в першу чергу за допомогою одягу.

ідеальний гардероб жінки – це не набір одягу, яка підходить їй за типажем, це – набір настроїв відповідно до ситуацій, в яких ця жінка виявляється щодня. Скласти такий гардероб-набагато складніше, ніж, дивлячись на колір очей, вибрати відповідні відтінки блузок.

Цю цікаву і складну тему ми детально розглянемо на курсі "Гардероб образів". На 7 заняттях курсу ми детально опрацюємо всі нюанси в створенні образів, а практичні домашні завдання по кожному із занять допоможуть вам максимально ефективно засвоїти отримані знання.

на курсі "Гардероб образів" ви навчитеся складати гардероб образів відповідно до контекстів, в яких проходить життя жінки, а також її відчуттям себе, а значить без психотипів не обійтися.

заняття № 1. Основні методи побудови образів
Незважаючи на те, що методів всього три і ви їх вже знаєте, в контексті теми ви поглянете на них з нового боку.
заняття № 2. Колірні кліше в побудові образів
Не потрібно винаходити нічого революційного: точно так само як в музиці певні акорди створюють сумне або веселий настрій, в стилістиці певні поєднання кольорів і матеріалів задають певний настрій образів. Головне-знати ці поєднання! Це знання і розділяє смак від несмаку.
заняття № 3. Стилістичні кліше в побудові образів
Напевно помічали, що якщо якась ідея в моді знаходить конкретну реалізацію у вигляді поєднання кольорів і аксесуарів, це з'являється відразу ж скрізь. Все завдяки тому, що для складання образів використовуються певні кліше. Я розповім, як це працює.
Заняття № 4. Образи для формальних контекстів для різних типажів
На цьому занятті ми детально розглянули формальні контексти (офіс, концерт, бізнес-зустріч і т.д.) і гармонійні образи для різних типажів.
Заняття № 5. Образи для неформальних контекстів для різних типажів
І неформальні контексти (побачення, прогулянка, зустріч з друзями і т.д.), звичайно ж, не обійдемо увагою. Саме тут проявляється індивідуальність стилю!
Заняття № 6. "Імпорт" образів. Вплив зарубіжних стильових традицій.
А на десерт ми розберемо різні зарубіжні стилістичні віяння і те, як грамотно впровадити їх у ваші образи!
Заняття № 7. Розбір домашніх завдань і відповіді на питання
На завершальному уроці я провів розбір результатів ДЗ учасниць, а також відповів на питання, що накопичилися.

про ведучого курсу: Мене звати Роман Мєдний. Я-стиліст, телеведучий, тренер зі стилю[COLOR=# ff0080].[/COLOR]
Головна ідея моїх тренінгів та майстер-класів – комплексна робота стиліста з клієнтом, вихід за межі тільки своєї області (зачіски, макіяжу, одягу), комплексний вплив на клієнта через формування певної естетичної середовища, яка підштовхнула б його до активної роботи над своїм образом.
Працюючи над образом своїх клієнтів, я формую стиль життя, в якому клієнт відчуває себе максимально комфортно і при цьому готовий до змін.

+ бонуси
4 семінари на фундаментальні теми в стилі
Семінари клубу клієнтів

Продажник
http://style-logic.medny.ru/sale#course3
 
Останнє редагування модератором:
Угорі