Що нового?

Придбаний Мадіс Mоdеl (Френк Керн)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 221 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 19.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Френк Керн, автор одного з найбільш затребуваних тренінгів Маѕѕ Соntrol 2.0, представляє новий тренінг: Magic Model

як бути, якщо я не великий гуру з величезною кількістю послідовників, а тільки бізнесмен-початківець?
Для того, щоб отримати пораду від Френка Керна, перегляньте відео прямо зараз:

Відразу до суті:
Тренінг проходить 8 тижнів, під час кожного тижня Ви отримуєте один з модулів, що складається з відео (або відео і тексту).

програма тренінгу Magic Model:
1 тиждень.розширений тренінг Core Influence з усіма завданнями, після проходження якого у вас буде готова схема руху вперед.
2 тиждень . Створення вашого чарівного буллета.
3 тиждень. визначення вашого ідеального ринку.
4 тиждень. створення вашого продає вебінару, покрокова інструкція від фахівця зі створення ефективних продають відео, які приносять мільйони доларів продажів.
5 тиждень. "ідеологічна обробка" за допомогою попереднього вебінару. Як змусити потенційного клієнта не просто записатися на вебінар, а гарантовано прийти і його переглянути. Більше того, як заздалегідь направити його думки" на шлях істинний", щоб він не сперечався з тим, що ви даєте на вебінарі, а відразу приймав ваші слова на віру.
6 тиждень. побудова вашого каналу. Ефективні методи залучення потенційних клієнтів у ваш канал продажів.
7 тиждень. Ультрацільовий трафік і отримання грошей
8 тиждень. Просунуті хитрі стратегії отримання грошей.

Великої рекламної кампанії на цей тренінг Френк Керн не проводив. Судячи з усього, всі місця на тренінг були розпродані дуже швидко, після першого ж email.
Френк Керн обіцяє Вам наступне: "я навчу вас усьому, що вам потрібно знати про те, як себе позиціонувати, як себе продавати, і як залучати готових платити клієнтів у вашу практику високооплачуваного Консультанта. Я також допоможу вам гарантувати, що ваші клієнти швидко і ефективно отримають результати, які їм потрібні - так, щоб вони приходили до вас знову і знову протягом багатьох років."

відразу попереджу: на виході ви отримаєте Інфобізнес, що працює на зовсім іншій основі-відмінній від використовуваної сьогодні 100% інфобізнесменів рунету моделі - і приносить результати відповідного розміру.
Якщо ви вже пробували "руссо-Інфобізнес" і не отримали бажаних результатів... Як вже правильно розуміє більшість людей, дуже велика частка провини в цьому лежить на якості матеріалів, якими нас постачають так звані "гуру російського інфобізнесу". Які, по суті, і самі не мають досвіду побудови розвиненого інфобізнесу, стабільно приносить мільйон доларів на рік.
Як Ви знаєте, Френк Керн-це людина, яка заробляє настільки великі гроші, що може дозволити собі літати приватним літаком і колекціонувати автомобілі марки Феррарі. Причому робить він це не стільки за рахунок продажу інфопродуктів, скільки за рахунок консалтингу.
За його консалтинг інші інфобізнесмени платять від $10,000 до $100,000. До речі, друга назва даної програми - " високооплачуваний Консультант".

Френк Керн надає у ваші руки точну працюючу і довела свою ефективність схему побудови високоприбуткового бізнесу.
Це не чарівна таблетка, тут потрібно працювати. Але на відміну від російських інфопродуктів, тут Френк буквально проводить вас крок за кроком по всьому процесу, показуючи на власних прикладах, як робиться той чи інший прийом. До речі, знову ж таки, приклади не надумані, а взяті з бізнесів самого Френка Керна.

скільки коштує тренінг у Френка Керна?
Ні багато ні мало... $13,000. у перерахунку на рублі це складе майже півмільйона (!) рубель. з урахуванням того, що впровадження тренінгів Френка Керна зазвичай приносить в десять разів більше грошей, ніж їх ціна... Порахуйте самі.
Скільки коштує переклад тренінгу: 75,000 рублів.
формат матеріалів: всі відео перекладені субтитрами. Всі текстові матеріали надсилаються в PDF форматі.

P. S. Вам сподобався тренінг Core Influence? Ви бачили в кінці тренінгу, як Френк Керн пропонував створити повну, розширену програму даного тренінгу і пропонував її за тисячі доларів? Так ось, в першому модулі Френк Керн дає свого роду розширену версію тренінгу Core Influence.
Якщо ви дивилися цей двогодинний тренінг і виконували вправу Керна, і бажаєте отримати ще кращий результат... У першому модулі Magic Model Френк Керн дає додаткові вправи і матеріали, які допоможуть вам більш потужно використовувати Core Influencе.

P. P. S. Відгуки.

1. "Огляд по першому модулю.
Відмінне покрокове відео, б
ез звичайної лушпиння.
ФК допомагає вам почати створювати власний маркетинговий план.
кожен слайд містить або вправу, або практичні інсайти.
Краще відразу почати виконувати вправи, так ви ввійдете в "режим активного навчання" і почнете щось робити.
по суті, Ви створюєте практичне формулювання свого бачення, яке буде крок за кроком вас піднімати вгору.
Це нагадало мені систему, яка використовується в курсах навчання іноземних мов Пімслера.
Ви можете змоделювати цю стратегію Керна для всього, чим займаєтеся, а не тільки для навчання.

2. У програмі немає "чарівних пігулок", за винятком того, що ви можете відразу ж все використовувати в своєму бізнесі.
Якщо ви подивитеся на те, що він робить і будете зробити тому, що він говорить - все спрацює.
Подивіться на це так: Френк все це робить і заробляє дуже хороші гроші. так чому б цього не зробити мені?
Що може бути успішніше ніж те, що вже приносить успіх?
проаналізуйте його бізнес, застосуйте його в своєму бізнесі, і заробляйте гроші.
Френк-розумний хлопець, і він знає що робить. Він знає що працює. І він знає, що продовжить працювати і далі.
Вивчавши. Впроваджувати. Аналізувати. Повторювати. І припиніть нити.

за рахунок чого Френк заробляє на консалтингу сотні тисяч доларів?
Почитайте відгуки про його консатінг і подумайте самі:

Карл Уайт. " я почав працювати з Френком на початку 2013 року. Завдяки його консультації та керівництву, я зміг повністю переструктурувати свій бізнес, і тепер займаюся ним по 2 тижні на місяць, Інші 2 тижні роблячи собі відпустку. Плюс мій дохід виріс до$2,000,000. 00 на рік(і продовжує зростати).
Френк також допоміг мені створити активи, які залучають і конвертують клієнтів, які купують мої найдорожчі продукти (як я завжди хотів), і робота з ними - це справжня мрія.якщо ви збираєтеся вивести свій бізнес на реально новий рівень - це для вас".


Лейла Косгрув і Гулівер Джилс. " Рада Френка Керна повністю змінила наш бізнес і наші життя. Ми зареєструвалися в Консалтинговій групі Френка в кінці 2012 року і на той момент були задоволені, якщо наш бізнес приносив $20,000 на місяць. Завдяки тому, що ми навчилися у Френка і тієї допомоги, яку він нам надав, зараз ми досягли позначки в регулярні $100,000 в місяць.це була важка робота, але справа того варта. Ми рекомендуємо цю програму кожній людині".

Доктор Морган Джіддінгс, д. м. н. " я беру участь в програмах Френка вже з 2010 року, і кожна з них є для мене неймовірно цінною. З того моменту, як ми почали працювати з Френком, я зміг змінити роботу... а потім почати заробляти на рівень вище, ніж на роботі в якості професора університету і вченого. Якщо ви будете слідувати порадам Френка і використовувати їх в роботі, це будуть найкращі інвестиції, які ви коли-небудь зробите".

кожен тиждень тренінгу-це окремий повноцінний тренінг. Так що Ви отримуєте не одну програму "Magic Model", а 8 повних тренінгів на різні теми.
і ви можете використовувати їх як у власному бізнесі, так і для складання власних інфопродуктів. Якщо вже копіювати інших інфобізнесменів, то потрібно копіювати кращих з кращих. Френк Керн-однозначно один з кращих в цій темі маркетологів і бізнесменів.
 
Угорі