Що нового?

Придбаний Магічні захисту: сутності і тварі (Сергій Шишков)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2574 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 76.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Курс про закони і вплив потойбічного світу на наше життя з 21 листопада по 26 грудня
Залишити відгук (необхідна авторизація)
  • дистанційний
Початок курсу: 21 листопада. По середах з 19: 30 до 22: 30
Тривалість: 6 занять
(21, 28 листопада, 5, 12, 19, 26 грудня)
Чому вчить тренінг?
Починаючи з найдавніших часів, люди жили в світі, який був живим. Межа між світом Нави і Яви була дуже тонкою. Сучасна людина живе в оточенні неживих предметів і одухотворених: людей і тварин. Його світ простий і матеріальний, де все чітко і прямо визначено. В системі ж наших предків живим було все. І це все було проявом богів, духів, волі. Від того, що змінилася сама людина, простір не змінилося. Його закони і вплив нікуди не зникли. Розумінню цього процесу і тому як вчитися з цим жити і вмінню захищатися від різноманітних негативних намірів і буде присвячений наш семінар.
  • Детальніше про курс
Автор і ведучі курсу
Сергій Шишков захоплювався психологією і духовним розвитком з одинадцяти років. Працював в самих різних областях, починаючи від реставрації меблів і закінчуючи театром. Навчався в МЕГУ на кафедрі психології.
"Найголовніше для мене те, що я отримую величезне задоволення від спілкування з людьми, від своєї роботи і від її результатів!"
Сергій-автор книги" Сталкінг – мистецтво взаємодії", і зараз готує до випуску кілька нових робіт. На сьогоднішній день він провів більше 500 тренінгів, як в Росії, так і за кордоном, які відвідало близько 15000 чоловік. У його арсеналі є, як тренінги особистісного зростання, так і бізнес-семінари та приватні консультації.
Більше шести років вів тренінги особистісного зростання і розвитку під керівництвом Н.і.Козлова в рамках Московського навчального центру "Синтон", де багато чого домігся, багато чому навчився, багато зрозумів і зустрів купу цікавих людей. "Сьогодні, - розповідає Сергій Шишков – - є генеральним директором НДІ соціальної психології та психології розвитку особистості і одним з творців тренінгового центру "новий Проект" і з задоволенням розвиваю свою справу.
А якщо трохи детальніше, то так... я, Шишков Сергій Миколайович, Сталкер, народився 3 березня 1970 року в м Москві, де благополучно живу і досі. Навчався я багато і зі смаком, але мало що закінчив (в освіті мене цікавить насамперед зміст і вже потім – формальності).
"У житті мені довелося приділяти багато уваги самоосвіті, що надзвичайно позитивно відбилося на моєму ставленні до справи і до самого життя"
В молодості, як і багато талановитих людей, я тусувався на Арбаті; ходив по країні автостопом; складав і співав пісні, з якими і виступав. Закінчив театральну студію" художнього слова " ЦДК при Мосфільмі в майстерні Галини Олександрівни Хацревін. Майстра свого згадую з любов'ю і щирою вдячністю. Багато її учнів стали великими акторами і режисерами, а ще більше – просто дуже хорошими людьми. Колись працював і в шоу-бізнесі (хоча тоді таке слово мало хто вживав); очолював театральну студію; був столяром-червонодеревником реставратором художніх меблів четвертого розряду; працював звукорежисером; входив до літературного об'єднання "діти площ", багато учасників якого нині вже члени Спілки письменників.
Психологію я почав вивчати, як суміжну область езотерики. І виявилося, що вона навіть цікавіше! Психологія дуже допомогла мені у власному становленні і розумінні.
"З улюблених вчителів можу назвати: Юнга, Джорджа Морено, Перлза, Станіслава Грофа, Раджніша, Дена Брулея, Кастанеду і всіх людей, на зустрічі з якими мені пощастило"
З особливою вдячністю я згадую моїх чудових вчителів: викладачів психології віру Лосєву і Олексія Лунькова в МЕГУ.
Чим далі, тим більше я їжджу по світу з виїзними семінарами. Мені подобається подорожувати, мені подобається знайомитися з цікавими людьми в інших містах і країнах. Іркутськ, Єкатеринбург, Ярославль, Мінськ, Санкт-Петербург, Бонн, Кельн, Виборг, Прага, Балаклава і багато інших чудові місця і люди, їх населяють, щорічно ваблять мене своїми красотами. Приємно розвіяти столичну ілюзію, що цивілізація знаходиться тільки в Москві!"
https://privatelink.de/?https://www.isset.ru/learning/magiya/magicheskie_zashchity_sushchnosti_i_tvari/
 
Угорі