Що нового?

Придбаний Магія графіки. Без зворотного зв'язку (Дар'я Пнева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 0 з 48
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 27.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

ТА-ДАААМ!!! Абсолютно новий курс "Магія графіки", присвячений малюванню в техніці ручка/Лінер плюс кольорові олівці. Дуже цікава і красива техніка, в якій я останнім часом малюю дуже часто. Вона ідеальна для скетчбуків, для малювання поза домом, але так само вона відмінно підходить і для створення великих повноцінних красивих ілюстрацій.

На курсі Ми приділимо багато часу вправам на постановку руки, щоб лінія і штрихування виходили більш впевнені і красиві. А так само намалюємо 3 ілюстрації, рухаючись від просто до складного. Почавши з вправ, ми поступово перейдемо до складних багатопредметних ілюстрацій. Але боятися не варто, вийде у всіх, тому що рухатися ми будемо невеликими кроками і ви самі вирішите скільки часу вам буде потрібно на відпрацювання того чи іншого навички.

Курс підходить як для початківців, так і для тих, хто хоче ближче познайомитися з цією технікою. І я постаралася побудувати уроки так, щоб ви могли потім, застосовуючи отримані знання, малювати ті сюжети, які вам близькі.


https://www.instagram.com/p/CLgF643six7/
 
Угорі