Що нового?

Придбаний Магія свічок, 2014 (Олена Дунаєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 16.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
з цього відео курсу ви дізнаєтеся:
  1. Що таке Свічка.
  2. Їх різновиди.
  3. Як зі звичайної свічки зробити ритуальну.
  4. Робота з церковними свічками.
  5. Ритуал зі свічкою.
Тривалість: 3 години 30 хвилин.

Магія свічок.
Слово свічка у багатьох викликає почуття таємниці, непізнаного, дивного.
Чому-ж це коротке слово хвилює багатьох людей?
Магія свічок сягає своїм корінням в далеке минуле, і вже ніхто не може нам розповісти, з чого ж все починалося. І це ще більше надає їй таємничість.
Магією свічок я займаюся практично з самого початку свого пізнання і мені довелося не з чуток відчути, як працюють свічки. І що магія свічок вимагає величезних знань в її призначенні, кольорово-освіту, нумерології, символіці. І, звичайно ж невід'ємну частину в магії свічок займає уява.
Свічка для мага або цілителя-це начебто інструменту, яким можна здійснювати величезну кількість ритуалів.
У моїй магії свічок вона має на увазі 2 види асоціацій:
1 символізує саму людину.
2 символізує канал по якому проходить та чи інша енергія, яка необхідна для здійснення задуманого.
Вогонь у моїй магії свічок може представляти різні властивості:
1 Як очищення.(згорання)
2 Як залучення (немов метелик на світло).
3 Як відпускання бажаного (доставка бажання у вищі верстви світобудови).
Невід'ємну роль в моїй магії свічок займає:
1 уява (швидше інтуїтивне відчуття і бачення мети)
2 величезне полум'я бажання і устремління до задуманого, але в той же час вміння від-
пускати це бажане.
Ну що приступимо до практики!!!
Я хочу показати вам на одному прикладі свою магію свічок, як я її виконую.
Приклад: ми можемо взяти дві свічки і скрутити їх в джгут — ось вам дві дороги, дві долі переплетені в один загальний потік думок,почуттів,бажань,а також загальних устремлінь. Ось готовий рецепт залучення партнера + ваше бажання + ваше слово( прохання, молитва) і це вже ритуал.А якщо свічки пофарбувати в рожевий колір і переплести їх золотою ниткою — ось вам шлюб до золотого весілля. Звичайно це не замінює поваги, розуміння між партнерами, але для початку відносин цілком вистачить,а далі справа за вами утримати, зміцнити, то що зроблять свічки. А якщо до цього додати ще пару прийомів, то ваші взаємини будуть плідними в дітонародженні + ще пару деталей ,і ви Вашу сім'ю забезпечите благополуччям на довгі роки. Ось що таке магія свічок.
https://privatelink.de/?http://magarmida.ru/
 
Угорі