Що нового?

Придбаний Магія Таро (Олена Самошина)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 6250 ГРН
Учасників: 0 з 142
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 45.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
магія - це вміння змінювати реальність за допомогою волі і енергії людини. Магія Таро-це вміння змінювати реальність за допомогою волі і енергій Арканов Таро.
Іноді маючи сильну волю і достатньо енергії людина прекрасно справляється і сам. Наприклад, придумає собі страхів - а вони і реалізуються. Ось і магія. не придумав би, все було б в порядку. Але частіше буває так, що людина чогось пристрасно хоче, дуже-дуже сильно, але не отримує. Начебто і воля є і енергія є - а результату немає. Чому? Все просто-енергією не тієї якості користується. Наприклад, я хочу просвітлення, а користуюся енергією тієї частоти, яка притягує гроші. І чим більше я буду хотіти-тим більше в моїй ізні буде грошей. А ось просвітлення не настане. Або дівчина хоче заміж (я, як дама заміжня. заміж вже не хочу, але теж колись хотіла), а енергія у неї такого порядку, що притягує чоловіків, які, зовсім ніяк не підходять, або взагалі чоловіків відштовхує, а притягує проблеми, або роботу, або ще щось. Але бажаного не трапляється. Так ось, для того, щоб магія трапилася і бажаний результат принесла, потрібно дві речі - правильна структура думки і правильна енергія.
Правильна структура думки-це мислення мага. І з самого першого заняття будь-якого мого езотеричного курсу я вчу і прошу вас думати. Думати не як все, думати не з точки зору людини притопленого в побуті, а виходити за рамки ваших ситуацій і ваших проблем і підніматися над буденністю. У кого-то виходить краще, у кого-то гірше, але виходить у всіх і резульати видно по Вашому житті.
І ось ми дісталися до 3 ступені школи Таро, до магії. І на цьому тренінгу Ми будемо вчиться правильно налаштовувати енергетичні потоки,. керувати ними і використовувати для того самого зміни реальності, або особистості, яке ми вважатимемо за потрібне або про який попросять наші клієнти.
Звичайно, для магії можна використовувати різні інструменти і числа і руни і енергію стихій. Можна використовувати енергію релігії. Але на цьому курсі ми будемо вчиться використовувати енергію карт Таро. Як за допомогою карти (фактично адже, шматочка картону з надрукованою картинкою) можна робити речі, які для звичайної людини здаються дивом.
Я практикую досить багато різних напрямків магічного поліпшення, зміни і зцілення людей і реальності. Але числа, Таро і Руни - залишаються моїми головними інструментами. Як правило, в цілительстві, ще використовую енергію стихій і енергію християнського егрегора (молитовні відчитки). І все це прекрасно працює в поєднанні і з Таро і Рунами.
Магія Таро м'якша, ніж рунічна магія. Вона більш м'яко і екологічно вносить зміни в життя людей, але займає більше часу для змін. Рунічна магія жорсткіша і швидша. Тому якщо ви практикуєте або збираєтеся практикувати для роботи з клієнтами, я рекомендувала б все ж починати з магії Таро. Перевірок більше, помилок менше, домовиться з вищими силами простіше. Та й рада завжди можна отримати, як і що виправити, якщо щось піде не так.
Для кого цей курс?
  • для людей, які практикують Таро для себе або роботи з клієнтами.
  • для людей, які збираються зайнятися магічними практиками
Модуль 1
1-е заняття Подорож Героя і танець Таро. Частина 1.
2-е заняття Подорож Героя і танець Таро. Частина 2
3-е заняття талісмани Таро.
Модуль 2
4-е заняття Ритуали Таро.
5-е заняття Формули Таро. Загальні принципи складання.
6-е заняття Формули Таро в різних сферах життя. здоров'я, любов, заміжжя, сім'я, гроші, кар'єра, конфлікти та ін.життєві ситуації.
Модуль 3
7-е заняття магічні, корекційні розклади на Таро. Частина 1
8-е заняття магічні корекційні розклади на Таро. Частина 2
9-е заняття Сексуальна магія Таро.
https://privatelink.de/?http://www.alenasamoshina.ru/uslugi/treningi/shkola-taro-3-stupen/
 
Угорі