Що нового?

Набір учасників [Mahaona Art] Гайд по сучасній вишивці нитками (Аліна Березкіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 364 ГРН
Учасників: 0 з 12
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 31.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
моє перше знайомство з вишивкою трапляється, коли я насилу можу дотягнутися до столу.
Товсті нитки кольору зеленки навівають тугу і зав'язуються в уперті вузли.
Не виходить ні листочка, ні кам'яного квітки.
"Нічого нудніше придумати просто неможливо!"- думаю я і кидаю цю справу на 20 років.

Я малюю на папері, тканині, ліплю, створюю сценічні костюми... займаюся всім, що пов'язано з кольором, фактурою і образом. Іноді навіщось купую муліне-вони ваблять мене, але я не знаходжу їм застосування в своїх проектах.
Поки одного разу не знаходжу блог текстильної художниці з Естонії.
Я зависаю в божевільних фактурах всю ніч, а вранці насамперед лечу за нитками. Тепер-то мені зрозуміло, що з ними робити!
Instagram не існує, соцмережі в зачатку. Ніхто не пропонує мені чек-лист з 10 кроків, як стати вишивальницею.
Я втягую нитку в голку і починаю малювати. Адже це те, що я роблю все життя.
Тільки мені тепер можна все.
Ніяка нудна тітонька не нудить в вухо, як я повинна робити стібок.
Попутно я думаю: "Ну, чому ж тоді, в дитинстві, ніхто не сказав: "Пссст, малюк. Ось нитки. Ними можна малювати".
Я б відразу все зрозуміла.
Так зі мною трапляється сучасна вишивка. Для мене це не просто рукоділля.
Нитками я вишиваю більше 10 років.
За цей час мої роботи перемагають в конкурсах, публікуються в журналах, я записую 9 відео майстер-класів і проводжу безліч живих – їх я не вважаю.
Але кожен раз бачу, як спочатку невпевнено і боязко люди простягають нитку, роблячи перший стібок, а до кінця дня у них вже горять очі. І в очах купа питань.

Сучасна вишивка-це величезна свобода. Вона настільки різноманітна, що можна загубитися.
Тому я написала гайд для тих, хто хоче почати вишивати нитками. Я уявила, що мені самій було б цікаво дізнатися, коли я починала.

що всередині?
29 сторінок тексту з картинками.
Я завжди кажу, що нагуглити можна все.
Сотні дійсно корисних статей і відео чекають вас на каналах і в пабліках абсолютно безкоштовно.

Але у нас не завжди є час гуглити і розбиратися.
Я зібрала все найважливіше, щоб ви могли не витрачати час і зрозуміти, що вам ближче і чи хочете ви цим займатися взагалі.


https://www.mahaona.ru/
 
Угорі