Що нового?

Набір учасників Майстер 3.0. Тариф: Щабель 1 + Щабель 2 (Євген Кудряшов)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7353 ГРН
Учасників: 0 з 115
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 66.5 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Вже є метод
Всього за 1 тиждень ми створили сторінку в ВК і telegram, яка щомісяця генерує майже по 100 тисяч рублів сама...
без нашої участі...

У чому СЕКРЕТ методу
Секрет полягає в тому, щоб рекламувати не нашу основну пропозицію, а щось корисне або розважальне.

Щось таке, заради чого новий передплатник легко відправить код нам в дірект, в stories і провалиться в наш чат-бот

Усередині чат-бота ми як слід"прогріємо" нашого клієнта і зробимо пропозицію від якої він не зможе відмовитися...

пастка схлопнется...


Рекламувати корисну або розважальну інформацію вигідніше , ніж рекламувати основну пропозицію в лоб

  1. Кліки і підписники стають істотно дешевше
  2. клієнт стаєлояльним Коли ми вирішуємо його проблему тут і зараз
  3. Лояльний клієнт з радістю підпишеться на наш блог 4. Ми частково повертаємо рекламний бюджет за рахунок дешевого продукту 5. Ми отримуємо армію гарячих лідів, які чекають на нашу основну пропозицію
Тобізалишається тільки показати своє дороге пропозиція
Проведи вебінар , консультацію або діагностичнусесію
Зроби відеопродажник або просто відправпродає лендінг ...
або просто збирай аудиторію і розповідай через блог про свійпродукті ...
Зацікавив?


Думаю що так, інакше ти не дочитав би до цього моменту...
Ми пропонуємо тобі скористатися нашим методом
З цього моменту починається презентація курсу"майстер 3.0"
Він складається з 2х ступенів

ступінь 1
Тривалість 2 тижні
Всього 5 уроків

в результаті проходження:
У тебе в дірект технічно налаштована мініворонка за моїм перевіреним сценарієм ... та сама, яку ти пройшов і купив цей марафон...

Детальніше про щабель 1
  • Тут тебе чекають докладні відеоінструкції по технічній збірці чат-бота за моїм перевіреним сценарієм , той самий який ти бачив у мене в директ.
  • так само докладний розбір мого методу створення швидких автоворонок в Instagram.
  • Дам 3 схеми для створення сценарію прогріву в такій автоворонке...
  • Покажу необхідний мінімум при підготовці профілю для запуску автоворонкі в директ ( пости оформлення , теми постів ) ...
Кому підійде щабель 1
Якщо ти просто хочеш зрозуміти алгоритм роботи Моєї воронки в дірект і навчитися налаштовувати такі ж собі або клієнтам.
Якщо ти сам прекрасно знаєш як писати, доносити смисли.
Ти сам знаєш який пост написати для рекламування.
Ти сам можеш придумати 3 прогрівають статті
Ти знаєш кращі структури продають сайтів
Тоді приходь сюди, я навчу тебе налаштовувати безвідмовний сценарій швидкого прогріву в чат боті

ступінь 2
Тривалість: 2 + тижні
Всього 5 уроків

в результаті проходження:
У тебе в Dирект встановлена повністю робоча автоворонка за сценарієм, який приводить нам безкоштовних передплатників
написаний і протестований лід-магніт.
Підібраний і упакований продукт-пастка.
готовий лендінг, що продає.
Налаштована Гейміфікація (якщо потрібна).
Налаштований автоприйом платежів
Запущено тестовий трафік

Детальніше про щабель 2
  • Без довгих аналізів цільової аудиторії підбираємо теми для лід-магніту, які як гачок будуть чіпляти аудиторію.
  • Покажу американську технологію прогріву за допомогою 3х одиниць контенту (може бути як статті так і відео)
  • ми визначимо в якому порядку видавати статті/відео
  • про що говорити всередині кожної одиниці контенту (статті/відео)
  • Дам докладні стуктури для кожної з 3х прогріваючих статей
  • як плавно з контенту переходити до продажу
  • а так само дам структуру продає сценарію
якщо у тебе зовсім туго з написанням контенту, то у мене для тебе є дуже простий спосіб. Завдяки йому Я написав 7 статей за 2 дні в абсолютно не відомій мені тематиці.

Придумаєш, протестуєш і створиш лід-магніт
Розповім що таке насправді продукт пастка (тріпвайер) і чому всі про нього знають але ніхто не може створити
Як би там не було, якщо ти продаєш в онлайн тобі потрібен лендінг або сайт. Тому я дам перевірену структру для лендінгу
Покажу як тобі самостійно зібрати сайт без навичок програмування.

я з 2013 року створював продають сайти для величезної кількості Ніш. Мої сайти принесли моїм замовникам мільйони рублів. Я щось в цьому тямлю.

Прокачаємо чат-бот і ступені 1
Покажу як впровадити просту гейміфікацію в твою автоворонку, щоб піднімати активність і охоплення в твоєму блозі
Налаштуємо автоприймач
Налаштуємо просту аналітику

Все збираємо в купу і запускаємо -- & gt; & gt;???


https://privatelink.de/?https://project44863.lastpage.at/page39819
 
Угорі