Що нового?

Придбаний Майстер-клас по Снігуроньці і дід морозу (Наталія Гаязова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 607 ГРН
Учасників: 0 з 21
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 30.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


УРРРРРАААА!!!!! Я приготувала для вас ще один сюрприз в цьому році!!!!!
ОНЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС ПО СНІГУРОНЬЦІ ТА ДІДОВІ МОРОЗУ!!!! Нехай ці красуні і красені принесуть диво в кожен будинок!!!

Докладні відеоуроки по створенню лялечок від підбору матеріалів до оформлення образу в цілому (раскроим і зшиємо тіло лялечок, ми розберемо кілька варіантів ніжок, з використанням тканини і хутра, зшиємо вбрання, зробимо зачіску Снігуроньки з вовни для валяння і трессе, зробимо бороду Діда Морозу. Прикрасимо аксесуарами, санками, подарунками.
Корону Снігуроньки ви зможете замовити, ті, хто вміють в'язати гачком буде схема, а ще буде урок як зробити корону з тканини
Майстер-клас буде проходити в закритій групі в контакті, Запрошення в нашу віртуальну тусовочку Ви отримаєте відразу ж після оплати. Списки матеріалів, паролі на знижки вже в групі.
dsyndyk приготував Набори матеріалів для створення Снігурок і Дід морозів. Все тепер можна купити в одному місці!!!
Я завжди на зв'язку, відповім на всі виникаючі питання в процесі шиття, всьому навчу, все покажу
Вартість онлайн майстер-класу 1650 р., - при репості цього запису в сторіс 1600р.
- бонус моїм онлайн ученицям-мінус 50р за кожен пройдений в цьому році мій онлайн майстер-клас з лялечок (принцеси, лялечки 44 см, весільний майстер-клас, літній гардеробчик, банщіци), а ще .... - ученицям онлайн майстер-класу по мишкам приємна додаткова знижка!!!!
Всі уроки залишаться з вами назавжди!
Перші уроки з'являться в групі в п'ятницю 6 грудня, ви можете їх переглядати в зручний для вас час.


https://www.instagram.com/p/B5o3QmCF54J/
 
Угорі