Що нового?

Придбаний Майстер-клас з планування в таблицях (Олена Данилова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 365 ГРН
Учасників: 0 з 31
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 12.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Ще Шекспір сказав, що"зайва квапливість, точно так само як і повільність, веде до сумного кінця".
Тому, щоб все встигати і щоб жити, насолоджуючись цим життям, поспішати треба осмислено. А іноді і зовсім зупинятися.
Спілкуючись з дітьми в своїй школі, я часто кажу їм-перш, ніж зробити щось, подумай " а навіщо?".
Дорослим теж корисно замислюватися (хоча б іноді), а для чого все те, що я роблю кожен день? Для чого все те, до чого я прагну прийти через рік або через п'ять років? Такі роздуми добре позначаються на якості життя.

Але як же краще планувати?
Кілька днів тому під час прямого ефіру зі складання планів на рік, я розповідала про те, що люблю всі плани складати в програмі Excel. І коротко поділилася тим, як я це роблю. Але, звичайно, буквально про пару таблиць і тільки усно. Показувати таблиці в прямому ефірі Instagram дуже складно і незручно.


Тоді в прямому ефірі багато учасників висловили бажання побачити таблиці і розібрати їх детально.

Майстер-клас з планування
Отже, 16 січня о 21.30 за московським часом я проведу майстер-клас з використання таблиць Excel для планування та обліку.
І не тільки покажу вам свої таблиці, а подарую файл з шаблонами таких таблиць, які я для вас приготувала. Це плани, пам'ятки, списки, шаблони для ведення фінансових справ сім'ї. Звичайно, на ефірі ми детально розглянемо тільки деякі з них.

Файл містить наступні вкладки:
  1. цілі на 5 років вперед
  2. 100 цілей на цей рік
  3. мої бажання
  4. планування справ на рік
  5. щоденник на кілька років
  6. докладний щоденник по днях
  7. все життя коротко
  8. періоди
  9. Схема лікування
  10. оцінка здоров'я
  11. справи за ступенем важливості
  12. гроші. Доходи і витрати за рік
  13. витрати по місяцях
  14. розклад на тиждень
  15. планування занять з дітьми
  16. виховні цілі
  17. освітні цілі
  18. Списки необхідних іграшок за віком
  19. розвиваючі ігри
  20. Дитячі книги
  21. Список речей в дорогу
  22. планування автоподорожі
  23. планування авіаподорожі
  24. місця, де вдалося побувати
  25. документи
  26. речі
  27. Кухня
  28. книги Художні
  29. Книги інші
  30. фільми
займайте своє місце на майстер-класі

https://privatelink.de/?https://my.danilova.ru/excel_webinar
 
Угорі