Що нового?

Придбаний Майстер YouTube, великий курс цієї осені-найкращі ніші 2023 року та мега бонуси [Windranger]

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 300000 ГРН
Учасників: 6 з 1000
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 312 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Майстер YouTube, великий курс цієї осені-найкращі ніші 2023 року та мега бонуси [Windranger]


Всім КУ!!!


Давайте відразу до справи, багато води витекло з моменту виходу моїх курсів


Закордонний Ютуб 2022. Все, що потрібно для старту [Windranger]


Закордонний Ютуб 2023-рівень PRO [Windranger]


І хоч продукти повністю актуальні на сьогоднішній момент, Youtube не стоїть на місці з'являються нові ніші, та й варіантів розкрутки стає набагато більше, а значить більше переглядів і більше фарма грошей.


Виходячи з величезного досвіду в ютубі і в написанні курсів, народився курс Youtube Master, який повинен затьмарити всі мої попередні роботи, так як я врахував всі недоробки минулих проектів, та й є що показати)


Я вважаю, що Ютуб на сьогодні – це найкраща платформа для заробітку грошей, все що потрібно це знання, які я вам дам і завзятість з вашого боку. Грошей на Ютуб дуже багато, деякі фармят в місяць до мільйона доларів, ми ж сміливо можемо розраховувати від 1.000 до 10.000 тис доларів в місяць і поверти все це реально.



Головне мати бажання, потрібні знання і природно працювати, без наполегливої роботи нічого не вийде.


І так, що таке Youtube Master? Це самий сік всього що є на Ютубі на сьогодні і на наступні півроку вперед.


- Кращі ніші.


- Ніші з найбільшим RPM.

- Розкрутка за допомогою сірого контенту.

- Правильне бачення каналу.

- Шаблони для роботи.

- Правильна реєстрація, ведення і розкрутка каналу.

- Вибір ніші.

- Один з найважливіших аспектів, створення превью.

- Робота з каналом, на якому немає трафіку.

- Робота з каналом, на якому трафік пішов.

- Визначиться з контентом (які відео знімати що б залітало)

- Як вибирати ніші з великим потенціалом і маленькою конкуренцією.



Можна довго продовжувати, говорити, що таке Youtube Master і що буде в цьому продукті, але давайте безпосередньо до курсу: rolleyes:


Курс розділений на 3 блоки, кожен з блоків різний за своєю складністю, починаючи з азів в першому блоці, ми з вами в третьому блоці плавно перейдемо на рівень Master. Так що курс підійде як досвідченим ділкам Ютуба, так і повним новачкам які роблять свої перші і невпевнені кроки.


1. Блок. Все про реєстрацію аккаунта, правильної завантаженні, в загальному в цьому блоці буде все що б наші акаунти полюбив алгоритм.


2. Блок. Величезний блок по превью, превью це 90% успіху. Тому що, якщо на наше відео не клікнуть, ми нічого не заробимо. Поговоримо про розкрутку за допомогою сірого контенту і багато що ще.

3. Блок. Все найскладніше і смачне увійшло в цей блок, робота з каналом, на якому немає трафіку. Робота з каналом, на якому трафік пішов. Визначиться з контентом (які відео знімати що б залітало:) як вибирати ніші з великим потенціалом і маленькою конкуренцією.

Всього розповісти, що увійшло в курс складно, але думаю для розуміння цілком достатньо.



Моя стратегія успіху для вас.



1. Вивчити курс.

2. Вибрати тему, в яку якщо не» закохаєшся", то принаймні вона тобі буде подобається.

3. Пройти ломку на заперечення» мовляв у мене не працює " все працює, і я вам в цьому допоможу.

4. Почати робити контент і закохається в цю справу)

5. Почати отримувати свої долари! Хто буде працювати без кеша не залишиться і це 100%


ТАК ЩО ЗАПИСУЙСЯ, І МИ РАЗОМ ПРОЙДЕМО ЦЕЙ ШЛЯХ;)


Відразу щодо Адсенса на сьогоднішній день існує лише кілька варіантів, як з Росії отримувати виплати і природно я розповім вам про них в окремому уроці.


Але давайте просто поки перерахую що буде цікавого, і це тільки мала частина того що вас чекає)


Ніша "КВІЗІВ"


Трафіку-дофіга.

Грошей-багато.

RPM 3 -5 $ за 1.000 переглядів на горизонтальних відео.

І 0.3 -15 центів на Shorts

Квіз-Це вікторина або опитування в режимі онлайн.

Іноді під квізом розуміють якусь онлайн або офлайн гру в рамках єдиної тематики, наприклад, квіз «Всесвіт Marvel».

І так працювати з» Квізами " можна в будь-якій темі і на будь-якому хайпі.


Ведучи один канал нам не потрібно перестрибувати з одного каналу на інший, ми просто підлаштовуємо свої «Квізи» під сьогоднішній тренд.


Чим приємна ця ніша.


- Інтелектуальна, з нею ніколи не набридне працювати.


- Багато трафіку і хороший RPM.


- Добре підлаштовується під тренди, а це значить, канал завжди актуальний.


- Працює на всі Гео світу, можна робити на Японію та інші солодкі країни.


- Дуже проста в розумінні, розбереться навіть новачок.


- У вас будуть шаблони для роботи з нею.


- Відмінно працюють Shorts.
Стата.

Правильна ніша на Ютубі-це 60-70% успіху і я дам вам такі ніші, але найголовніше ми навчимося самі їх знаходити, обговоримо всі критерії "правильної" ніші і найголовніше навчимося шукати не просто ніші, а грошові ніші з маленькою конкуренцією!

Давайте далі.

Заробіток на музиці.

Ні це не CID і вставки своїх треків в сірий контент, це легальне використання чужої музики і монетизації її через Адсенс.


Так я думаю багато хто вже здогадалися що мова йде про релакс ролики які дивляться мільйонами, ніша дуже конкурентна так як там RPM доходить до 15 – 20 $ за 1.000 переглядів, а робляться вони елементарно.


Трафіку-багато.


Грошей-дофіга.


Чим цікава ця ніша.


- Дуже багато трафіку, мільйони людей шукають таку музику, зараз час таке потрібно розслабляється " Ну ось ми їх і розслабимо»


- Ролики можна робити від 5 годин і утримання у них буде хороше.


- Так як це довгі ролики RPM може доходити до 20$ за 1.000 переглядів, а це 2 мільйони рублів за мільйон переглядів. Звучить смачно, є за що поборотися.


- Робляться вони елементарно один раз налаштував і далі працюєш на напівавтоматі.


- Можна вести канали і паралельно працювати над іншими темами.


- Так як ніша дуже конкурентна стріляють далеко не всі канали і перший трафік може піти лише через 3 місяці, але я дам вам поради та алгоритми якомога це все прискорити ;)


Думаю, за 20к$ за мільйон переглядів можна і поборотися:)


Все ще думаєш записуватися чи ні, ОК, тоді поїхали далі.


Ніша Recap Manhwa.


Трафіку-багато.


Грошей-дофіга.


Просто вогняна ніша з RPM від 5-15 $ за 1.000 переглядів.


Ніша досить складна і в неї потрібно буде зануриться, але під моїм чуйним керівництвом все піде як по маслу.


Багато хто може здивується чому я так запросто відкриваю ніші на загальний огляд:)


Все просто це тільки частина ніш, а найголовніше це моя підтримка, без якої курс буде порожнім звуком, так як все криється в деталях, мати їх!

Ну так, без підтримки практично на 100% нічого не вийде, залітайте пробуйте, потім, коли набридне, залітайте до нас в ПриватБанку.


І так чим хороша ця ніша.


- Ніша Підліткова з дитячим відтінком, а значить трафіку там тонни.


- Ролики пристойної довжини від години, значить RPM нас приємно здивує, від 5 до 15 $ за 1.000 переглядів.


- Алгоритм створення відео досить складний якщо розбиратися самому, але я покажу вам як все це робити не особливо напружуючись.


- Дуже смачні Гео.


- Ніша Підліткова тому супутні товари будуть розлітатися як пиріжки.;)


Я показав вам всього три ніші, в яких працюю сам і які просто вогняні.


Все основне буде вже в курсі, а там буде на що подивитися.;)


"Найголовніше в нашому житті, це що людина може і чого він не може»


Ви можете спробувати самі нашкрябати інфу і почати працювати на Ютубі.


Але ви не зможете зробити це ні за місяць, ні за два, швидше за все при щільній роботі у вас на це піде рік життя, купа нервів і тис 50 на супутні експерименти.


Я ж можу дати вам знання, які допоможуть вам стартувати якомога швидше і дам підтримку, на вищому рівні. Мої учні не дадуть мені збрехати)


Так що всіх чекаю на курсі:)


Ах так, а як же щодо бонусів запитаєте мене ви! Звичайно бонуси будуть, як же без них.


Бонус за рекламу:


У цьому бонусі ми зануримося з вами у величезний світ реакцій.

Реакції бувають не тільки людські, можна робити реакції різними способами.


До речі, ось вам приклад каналу з 2019 року на нього заливалися і Shorts і горизонтальні відео, канал то набирав, то вмирав в нуль. Виписувалися по два попередження доводилося вичікувати три місяці поки вони не підуть. І ось після всього цього, я почав заливати на мертвий канал реакції, і він ожив і заробив мільйон рублів.:) І зараз трафік пішов знову!!!

Реакції-це топ ніша, в якій можна непогано крутиться на трендах.

І найсмачніше що при цьому можна брати практично будь-який контент і монетизувати його.

Як окремий бонус від мене, ми навчимося робити реакції і за допомогою 2D, візьмемо самого трендового персонажа зробимо на нього простенький Ріг і анімуємо його. Працювати ми будемо в Toon Boom Harmony. Але хто не захоче анімувати в 2D Я дам інші способи як можна робити реакції і отримувати свій кеш.


І ще, для того що б робити реакції нам потрібна озвучка, ви отримаєте готову озвучку під ваших персонажів, природно, як робити озвучку самим ми про це поговоримо.

Але вам простіше подивитися відео що б зрозуміти більш чітко.

 
Угорі