Що нового?

Придбаний Майстер закону тяжіння (Алекса Оник)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 4743 ГРН
Учасників: 1 з 67
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 73.6 ГРН
1%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Мастер Закона притяжения (Алекса Оник)

курс майстер закону тяжіння

"Мій 2,5-місячний курс, який допоможе тобі змінити життя на краще і навчитися матеріалізувати твої бажання.”
Ти вже напевно чув багато разів про те, що наші думки творять нашу реальність і те, що потрібно думати позитивно. Але на практиці все виглядає не так просто. Що ж насправді потрібно робити, щоб поліпшити власне життя і залучити в неї найкраще: великі суми грошей, хорошу роботу, люблячого і гідного тебе партнера?
Щоб навчитися залучати бажане і стати сильною гармонійною особистістю, потрібно використовувати техніки і прийоми, збудовані в логічну систему. І потрібен час, щоб практики почали діяти.

Настав найкращий період для того, щоб почати змінюватися і нарешті насолоджуватися життям. Все більше людей починають жити усвідомлено і в прямому сенсі слова творити свою реальність.

Мій авторський курс майстер закону тяжіння-це унікальна система з практик, що базується на моєму 19-річному досвіді в езотериці. Ця система допомогла мені матеріалізувати всі мої цілі і бажання, також як і десяткам моїх студентів. Я впевнена на сто відсотків, що вона допоможе і тобі.
11 тижнів навчання всім найголовнішим технікам: моя система дозволить тобі навчитися застосовувати найважливіші енергетичні практики. На навчання ти повинен виділити 15-30 хвилин в день. Це покроковий план зміни твого мислення і оволодіння головними інструментами матеріалізації бажань. Конкретні практики з конкретними вказівками.

Тут коротка витяг з того, що курс майстер закону тяжіння тобі дасть:
  • Навчить перетворювати твої бажання в реальність.
  • Вивільнить Твоє справжнє Я і допоможе залучити в точності те, що ти хочеш.
  • Навчить керувати своїм настроєм і впливати на інших людей.
  • Позбавить тебе від залежності до інших людей.
  • Зітре твою невпевненість в собі, незадоволеність собою і самосаботаж.
  • Навчить тебе розслаблятися і входити в ресурсний стан.
  • Звільнить тебе від травм минулого.
  • Знищить твої страхи і звільнить від помилкових обмежень, які ти зводиш собі сам.
  • Позбавить тебе від ілюзії, що все добре, якщо ти знаєш, що щось не так.
  • Зітре необхідність шумового тону навколо тебе і дасть тобі відчуття присутності в тут і зараз.
  • Підвищить твою енергетику, так що оточуючі помітять, що ти став більш наповненим і харизматичним.
  • Відкриє тобі реальну причину того, чому ти досі не досяг своїх цілей і бажань.
  • Позбавить тебе від занепокоєння про минуле, сьогодення і майбутнє.
  • Навчить тебе справлятися з негативом і енергетичними вампірами.
  • Позбавить тебе від необхідності проживати Пересічне життя, тому-що в минулому ти не міг повірити в себе.
для того, щоб оволодіти техніками матеріалізації бажань і стати сильною гармонійною особистістю, потрібно пройти такі щаблі:

1. Навчитися розпізнавати негативні шаблони мислення і замінювати їх позитивними.
Результат: вектор твого життя попрямує в кращу для тебе реальність. Результат від практики помітний вже через місяць.

2. Навчитися перебувати в стані тут і зараз.
Результат: загострення інтуїції, почуття внутрішньої гармонії, прийняття правильних рішень, розуміння, що є краще особисто для тебе. Результат від практики з'явиться вже при першій сесії.

3. Навчитися медитації.
Результат: у Рівному і тривалому стані медитації ви можете програмувати себе на кращий результат, а твої бажання матеріалізуються в прискореному темпі. Результат з'явиться вже через тиждень.

4. Опрацювати минулі травми і позбутися від впливу негативного досвіду.
Результат: звільнення від тяжкості образ, розчарувань і почуття провини. Відчуття себе легким і вільним. Результат з'явиться через кілька тижнів практики.

5. Робота з минулими відносинами.
Результат: енергія, яка загрузла в минулому, повертається до вас назад. Колишні партнери втрачають владу над тобою або раптово проявляють ініціативу до спілкування. Результат може прийти відразу ж після першої сесії переперегляду.

6. Визначити свої справжні цілі.
Результат: ти нарешті визначишся, що ти хочеш насправді. Дивно, але для багатьох людей це дуже важке завдання. Ти нарешті розберешся з цим.

7. Навчитися виходити із зони комфорту.
Результат: розвиток харизми і легкого ставлення до життя. Підвищення енергетики, яке сприяє матеріалізації бажань. Результат буде вже під час практики.

8. Навчитися візуалізації.
Результат: чітке бачення бажаного сприяє прискореній матеріалізації твоїх цілей і намірів. Розуміння того, що є твоєю справжньою метою і твоїм призначенням.

9. Навчитися позитивно впливати на людей.
Результат: відносини з потрібними тобі людьми значно поліпшуватися. Ти почнеш відчувати себе більш впливовою особистістю і станеш випромінювати позитивну енергію.

10. Створити вектор твого майбутнього.
Результат: твоє життя в буквальному сенсі цього слова почне йти в заданому тобою напрямку. Ти запрограмуєш кожну сферу твого життя на найкращий результат.

11. Скласти план дій після курсу.
Результат: після закінчення курсу ти зможеш систематично покращувати своє життя і залучати бажане. У тебе буде чіткий план технік, за яким ти зможеш працювати самостійно.

https://www.master-zakona-prityazheniya.com/course#buy-now
 
Останнє редагування модератором:
Угорі