Що нового?

Придбаний МАК-симфонія. Тариф "Базовий" (Євгенія Архипенко)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2023 ГРН
Учасників: 0 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 105.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

"МАК - симфонія"
Навчальний курс по роботі з метафоричними асоціативними картами в професійній та особистій практиці.

за 7 тижнів ви знайдете професійний навик надавати якісну психологічну допомогу собі та іншим. А так же отримаєте можливість заробляти гроші на веденні консультацій як фахівець по роботі з метафоричними асоціативними картами.

моя мета на курс:
"Передати ті знання, які я отримала від своїх вчителів, а так само те важливе, що прийшло, усвідомилося і стало цінним в ході власної практики — свої напрацювання, свій досвід, свої авторські техніки. Для того, щоб ці знання і навички могли приносити користь більшій кількості людей. А так само для того, щоб дати розвиток цим знання, тобто передати ці "насіння" тим, хто виростить ще більш кращі "плоди", підставити плече тим, хто піде в цій сфері далі. "

Для кого цей курс:
  • для професійних психологів, любителів і початківців;
  • для тих, хто хоче освоїти новий інструмент в роботі з клієнтами в своїй професійній практиці;
  • для тих, хто хоче вивчити нові техніки в роботі з МАК і навчитися створювати свої власні;
  • для тих, хто хоче застосовувати МАК для себе, опрацювання своїх запитів і самодопомоги;
  • для тих, хто хоче почати допомагати людям, але не знає з чого почати;
  • для тих, хто хоче відпрацювати на практиці техніки, навички та вміння в дружній, теплій обстановці групи з отриманням зворотного зв'язку;
  • для тих, хто хоче отримати знання та досвід ведення індивідуальних сесій;
  • для тих, хто хоче збільшити свій дохід або почати заробляти, роблячи благо для інших людей.
що буде на курсі:
  • глибокий теоретичний матеріал у максимально доступній та ємній формі;
  • практика, практика, практика! Курс в першу чергу практичний! Будемо дійсно працювати, в парах! "Знання без практики — мертве, а мертве не дає плодів";
  • Можливість не тільки освоїти техніки та інструменти для роботи з клієнтом, але і опрацювати свої особисті запити;
  • алгоритм і особливості побудови сесії з МАК;
  • готові техніки і вміння їх адаптувати під клієнта, створювати свої власні авторські техніки
  • вивчення більше 20 вправ для роботи з найрізноманітнішими запитами:
  • Робота з якостями (слабкість, сила, витіснені тіні і ресурсні архетипи);
  • Робота з емоціями (страхи, почуття провини, образи і тд);
  • Робота з відносинами (будь-якими! - я і інша людина, я і система, я і емоція, я і гроші, я і зайва вага і т. д.);
  • Робота з переконаннями (підсвідомими установками);
  • Робота з призначенням;
  • Робота з психосоматикою, причинами хвороб;
  • самодопомога за допомогою МАК;
  • Робота з метою (особистої та бізнес);
  • Діагностика системи (будь-який: родовий, бізнес...);
  • прогнозування (реакція системи на певні мої дії);
  • Робота зі станом, знаходження точки опори, джерел сил, ресурсонапоненіе.
Євгенія Архипенко
Спеціаліст по роботі з МАК, ведуча тренінгових програм на базі МАК, консультант по родовим програмам і сімейним відносинам, роботі з емоціями, підсвідомими програмами і установками.
https://privatelink.de/?http://lending.sitegotov.com/#prices
 
Угорі