Що нового?

Набір учасників Маленькі модниці (Лариса Валієва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 699 ГРН
Учасників: 0 з 19
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 38.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
ура здійснилося. Знаю, що багато хто чекав і нарешті дочекалися.
Оголошую вам про відкриття нового курсу в Он-Лайн школі лялькового чарівництва імені вашої покірної феї Лариси Валієвої - "VaLaris" під назвою :
"М А Л Е Н Ь К і Е М О Д Н І Ц И"
Відкриття школи 15 і Ю Н Я

Шити ми з вами будемо в закритій групі в контакті, доступ в яку тільки на моє особисте запрошення
Всі уроки будуть в форматі дуже докладного Відео (хто бував в моїх школах не дадуть збрехати) і в цей раз вже будуть перебувати в групі відразу
Дивитися їх можна буде в будь-який час дня і ночі. І так як зараз дачний сезон і щоб все встигли зшити, доступ в групу буде 6 місяців , після цього група закривається бажаючі після закінчення викупити майстер-клас у власність, як зазвичай отримають таку можливість

Викрійки звичайно ж все без винятку теж будуть розміщені в групі ( форма лялечки буде як в "весняних ельфиках"
Три способи пошиття голови
у групі детально буде розписано, що нам знадобиться і де все це можна купити
Досвід пошиття звичайно бажаний, але найголовніше це бажання.

Відразу скажу майстер-клас по курточці не для"людей зі слабкими нервами". Жарт звичайно, але факт є факт.

Ну а тепер про найприємніше
  • про творчість
  • Шити будемо лялечку ЛЯЛЕЧКУ (як на фото)
  • Створимо модну КУРТОЧКУ
  • Будемо шити літнє двостороннє (як я люблю) платтячко
  • Зшиємо колготочки
  • Самі зробимо шкіряні чобітки для нашої модниці ( об'ємні , але без використання колодки )
  • Покажу і розповім як і з чого можна зробити лялечці прикраса на головку у вигляді повязочки
  • Поділюся з вами де я купую їх для своїх лялечок (такі як на фото )
  • У процесі навчання вас також чекають приємні сюрпризи від мене особисто
https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CBBLaFxjh6M/?igshid=6o7q9hp0s6yw
 
Угорі