Що нового?

Набір учасників Малювання спиртовим чорнилом з нуля. Пакет-Повний (Поліна Камінська)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7353 ГРН
Учасників: 0 з 58
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 131.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Мене звуть Поліна Каменська, я художник і творець бренду Kamenskaya Ink - перших в Росії спиртових чорнила.

Я успішно працюю в даній техніці, проводжу майстер-класи і продаю картини по всьому світу.

Багато моїх учнів поміняли професії і почали заробляти на мистецтві, відкрили власні школи, беруть участь в міжнародних виставках і отримують постійний хороший дохід від продажу власних картин

ЧИМ УНІКАЛЬНИЙ ЦЕЙ КУРС?

Тобі сподобається
Автор курсу знає про чорнилі все, так як є творцем власного бренду спиртових чорнила,
а також має багаторічний досвід створення картин на замовлення в даній техніці.

Поринь у творчість з головою

Курс містить повний цикл створення інтер'єрної абстракції: від постановки руки до оформлення готової роботи в рамку.
Докладне навчання без води з безліччю лайфхаків і особистого досвіду автора курсу.

КОМУ ПІДІЙДЕ ЦЕЙ КУРС?

Ти працюєш у сфері, яка не пов'язана з творчістю, і хочеш спробувати щось нове, створити картину своїми руками, отримати емоції і натхнення.

Твоя професія пов'язана з творчістю, але ти ніколи не малював нічого подібного. У тебе є смак і відчуття кольору, і ця техніка неодмінно тобі підкориться.

Ти володієш безліччю технік, але зі спиртовим чорнилом ти ще не працював. Додай в свій арсенал ще одну популярну техніку!

Ти самоучка або відвідував раніше майстер-класи, які не дали тобі відповідей на всі питання.

Ти шукаєш для себе відповідний курс, який допоможе закрити всі прогалини і зробить з тебе професіонала.

За підсумком навчання:

Навчишся створювати інтер'єрні картини для себе і на продаж

Зможеш проводити навчання в техніці"спиртове чорнило"

Знайдеш нове хобі або навіть нову професію для душі

https://kamenskaya.school/
 
Угорі