Що нового?

Набір учасників Марафон дисципліни і жіночності (nastasya_shu)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1250 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 37.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
МАРАФОН дисципліни і жіночності
Набираю учениць, своїх майбутніх випускниць.

старт 16 Жовтня \ 30 днів \ 3400 р.
❗ є можливість розстрочки
кожен день я з тобою

Як проходить:

1) у кожного дня - своя тема, чому буде присвячений день з відповідними завданнями, медитаціями і лекціями.

2) кожен день ти будеш отримувати Чек-лист (його можна роздрукувати, а можна онлайн), де буде розписаний твій день і рекомендовані завдання.

3) з ранку у нас буде загальна медитація в 6.00 (по вашому часовому поясу), через різницю в часі Я буду подавати медитації в відео-форматі. Тому можна взяти участь з будь-якого куточка світу. Кожен день різна тема і спрямованість медитації.

3) ранні підйоми, ранні відходи до сну. Дисципліна. Відписки в чаті. Хто не виконує-виходить з марафону. (Строго, так, більше уваги)

4) Кожен день лекція (іноді особливе завдання) відео або онлайн ефір.

5) зберу вас на одній загальній платформі, а чат буде в Whatsupp по групах міст, тому чати будуть камерні, без спаму, все по справі.

Програма марафону:

️ ️ Дисципліна і якість життя починається з себе, з дому, з гардеробу, з того, як ми виглядаємо і що говоримо своїм зовнішнім виглядом.

▫ Промаслювання кожен день, детально дуже про це.

▫ Зовнішній вигляд, догляд, макіяж.

▫ Робота з родом. Запрошу на цю тему-тата. Він особливо добре в цьому розбирається.

▫ Здоров'я та харчування.

▫ Фотопозування та ведення соц мереж.

Навед️наведемо порядок в жіночих ролях - Я дочка, я Мати, я дружина, Я коханка, Я Подруга.

️ ️ Що означає бути дочкою? Відносини з батьками. Робота з родом.

Навед️наведемо чистоту в почуттях. Зробимо кілька приголомшливих практик, попрацюємо з почуттям провини і образами.

▫ Арт-медитація.

▫ Васту гармонізація простору та ароматерапія

▫ Заключний ефір.

https://privatelink.de/?https://www.instagram.com/p/CGDFcdeJ8L2/
 
Угорі