Що нового?

Придбаний Марафон по зниженню ваги з красивою промальовуванням м'язів (Вікторія Демидова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 552 ГРН
Учасників: 0 з 23
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 25 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор


оголошую набір в мій марафон по зниженню ваги з красивою промальовуванням м'язів!

Це буде абсолютно новий тренінг, ми вирішили прокачати вас по повній!

Отже, що вас чекає в цьому марафоні по зниженню ваги:
  1. Щодня буде викладатися меню з розрахунком ккал кожного з прийому їжі. Причому вам буде дана формула, по якій буде розрахований саме Ваш раціон від дієтолога-нутриціолога.
  2. Щодня будуть викладатися тренування, які можна виконувати де завгодно : вдома, в залі, на відпочинку. Без тренажерів !Це буде переважно функціональний тренінг (тренування з власною вагою), яким я все життя і займаюся +кардіотренування+розтяжка. Я гарантую ефективність тренувального процесу при дотриманні всього тренінгу! Дівчата на моїх марафонах скидали від 3 до 10 кг за 14 днів, виходячи зі свого вихідного ваги!
  3. Вам знадобиться інвентар, якщо ви будете займатися вдома: гантелі мінімум по 2 кг, м'яч 4 кг, гумовий амортизатор або фітнес гумка, обважнювачі мінімум по 2 кг, скакалка, ідеально,якщо буде гиря мінімум 5 кг,якщо немає, можна замінити її на будь-який інший предмет.
Всі відеотренування будуть з озвученням, ми розповімо на що треба робити акценти при виконанні вправ.
  1. Перед кожним тижнем марафону, вам буде дана продуктовий кошик: що треба купити з продуктів на тиждень для вашої зручності.
  2. Марафон підходить всім, у кого немає протипоказань до фітнесу! Марафон також підходить і для жінок на ГВ!!! А також після пологів, якщо лікар дав добро на тренування, а також при діастазі до 2.5 см! Я буду проходити цей марафон разом з вами!
  3. Взяти участь можна абсолютно з будь-якої країни!
Стартуємо 16 вересня!


https://www.instagram.com/p/B2Lg4mngjbV/?igshid=mxm2qajaqekp
 
Угорі