Що нового?

Придбаний Марафон спокійних ночей (Оксана Рогова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 135 ГРН
Учасників: 0 з 14
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 10 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Основні практики марафону-аудіорелаксації, які ви виконуєте методично на ніч у ліжку. І важливі системні рекомендації, що сприяють режиму сну, в т. ч прийом біологічно активних добавок

ТЕПЕР МОЖНА ПОЧИНАТИ В БУДЬ-ЯКУ НІЧ, НЕ ПРИВ'ЯЗУЮЧИСЬ ДО ДАТИ СТАРТУ МАРАФОНУ!

Драстуйте! Мене звати Оксана Рогова. Я гіпнотерапевт, психолог, викладач йоги релаксаційного напрямку.

Я дуже добре знаю, що сон-це найважливіший період для відновлення нервових клітин і всіх структур організму. Тільки міцний сон заповнює сили, енергію і ресурс. І тільки при якісному сні ваша психіка утилізує негативні емоції, компенсує стрес і адаптує травмуючий досвід.

15 років тому в моєму житті був період хронічного стресу, Коли я не знала, що таке спокійний сон протягом двох років! І тільки прослуховування аудіорелаксацій мого наставника нормалізували мій психічний стан і сон.

Я дуже дорожу своїм сном. Мої домочадці і друзі це знають і поважають мій сон. Коли я добре виспалася, у мене багато енергії і піднесений настрій, я добре виглядаю. Кожна мить цінна! Тоді як при" недосип " як ніби і не живеш, а тільки чекаєш закінчення дня, пропускаючи повз безцінне життя.

14 років я допомагаю іншим розслаблятися і засипати. Мій вже професійний досвід я провела в цей марафон.

Давайте розберемося зі сном! Будемо якісно спати, щоб здорово жити!

Ваш наставник- "Марафон спокійних ночей".

Основні практики марафону-це аудіорелаксації, які ви виконуєте, лежачи в ліжку перед сном. Вони розслабляють тіло і призводять до глибокого психічного спокою. Власне, вони самі і є психічним снодійним засобом, яке вас заспокоює або присипляє.

На курсі я дам поради щодо дотримання життєвих ритуалів, що сприяють засипанню і легкому ранкового пробудження.

Також я порекомендую прийом біологічно активних добавок для допомоги нейрофізіології мозку у відновленні механізмів засинання і сну, які не є ліками і відпускаються без рецепта лікаря.

Настійно рекомендую дотримуватися послідовність всіх аудіорелаксацій на ніч.



https://rogova.gurucan.ru/plans/5fa2756f1c3f3e3c745fae62
 
Угорі