Що нового?

Придбаний Марафон відновлення внутрішньої цінності і цілісності " Я-є!"3.0 (Анастасія Яковлєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 64
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 47.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Старт 12 лютого 2021

41 день лекцій, завдань, вправ і відповідей на питання в живому форматі
(лекції та завдання виходять через день, відповіді на питання щодня, субота-неділя вихідні дні)

Наше внутрішнє "Я є", "я хороший/хороша", "мені можна", "я можу" формується в першому контакті – з мамою і татом. Що Ви знаєте про себе? Чи була щаслива ваша мама? А ваш батько? Який життєвий посил ви отримали від них? Навіть в самих благополучних сім'ях трапляються втрати, хвороби і складні життєві обставини, які впливають на формування дитини, його відчуття безпеки і самоцінності, – а значить, на всю його подальшу доросле життя.

Разом з батьківською любов'ю і батьківськими травмами ми отримуємо перший досвід-відчуття себе, ставлення до себе і до світу. Отримуємо фіксацію на незадоволених потребах - в безпеці, любові, прийнятті, увазі, повазі, визнанні, - власні травми, негативні обмежують установки, сценарії і програми. І з цим виходимо в життя. І якщо в якійсь зі сфер свого життя ви відчуваєте незадоволеність-своїм внутрішнім "Я", відносинами з партнерами і дітьми, своїм місцем в соціумі – цей марафон для вас.

На марафоні ви зможете зустрітися зі своєю дитячою/пораненою частиною, подбати про себе і інтегрувати прожитий досвід. Ви зможете знизити тривожність, зміцнити внутрішню опору і особисті кордону. Ви попрацюєте з виною і соромом. З травмою. Усвідомлюєте свої потреби і способи їх задоволення. Ви побачите свої ресурси, достоїнства, потенціали і отримаєте нове уявлення про себе як про особистість, жінку, дружину, матір – і багато, багато іншого. А головне - ви зможете сказати собі і своєму Хорошому Майбутньому " так!"

програма марафону

  1. Хто я: самоідентифікація-фундамент особистості людини.
  2. Внутрішня цінність: етапи формування в ранньому віці і подальшого життя.
  3. Сім'я і сімейна система: як приналежність роду, батьківські "послання" і патерни поведінки впливають на наш життєвий сценарій.
  4. Мама. Відносини з мамою. Травма, її вплив на подальше життя і відносини з людьми.
  5. Ресурси, які дала мама і які важливо привласнити. Навіть якщо мама не виховувала.
  6. Папа. Відносини з батьком. Травма, її вплив на подальше життя і відносини з людьми.
  7. Ресурси, які дав тато і які важливо привласнити. Навіть якщо тато не виховував.
  8. Життєвий сценарій, який ми вибираємо несвідомо, або в чому секрет успіху і неуспіху в будь-якій сфері життя.
  9. Вина і сором. Несвідоме самопрограмування на "покарання" у вигляді неприємностей, хвороб, нещастя в особистому житті, втрати грошей і невдач.
  10. Тіньова частина. Приховані потенціали особистості, усвідомивши і інтегрувавши які, ми знаходимо свою силу, енергію на розвиток і свою цілісність.
  11. Особисті межі: як їх визначити і розставляти ефективно.
  12. Три его-стану психіки: внутрішній дитина, внутрішній батько і внутрішній дорослий.
  13. Якість відносин з партнером: аналіз і рекомендації для поліпшення.
  14. Якість відносин з дитиною: аналіз і рекомендації для поліпшення.
  15. Самооцінка. Як вона формується, з чого складається, хто і як їй керує. Внутрішній критик, зовнішні критики.
  16. Відносини з тілом. Психосоматика: як тіло "сигналить" нам про проблеми. Перерваний контакт з тілом.
  17. Самореалізація. Моє місце в житті, в суспільстві. Мій вибір.
  18. Цілісність і самоцінність особистості: основа внутрішнього благополуччя і повноцінного життя.
  19. Моє гарне майбутнє. Моделювання майбутнього, яке я собі дозволяю.
Час жити своє хороше життя настає прямо зараз!


Сайт, що продає:
https://privatelink.de/?http://centerzhizni.ru/page6533344.html
 
Угорі