Що нового?

Придбаний [mashulevich] Нова Я:шия постава особа. Тариф" Все сама " (Марія Романова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 736 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 21.9 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
насичений, ефективний курс по поверненню молодості обличчя, здорової постави і правильної статики шиї.

Немає сенсу масажувати лоб або щоки, якщо не зняті спазми шиї.
Немає сенсу колоти ботокс і гіалуронку, якщо шия висунута вперед, вкорочена, а грудний відділ, будучи перенапруженим, тягне плечі всередину.
Ось звідки береться холка, друге підборіддя і носогубки.
Тканини страждають від нестачі кровотоку і всі процедури у косметолога типу біоревіталізації в таких випадках-викинуті гроші.
  • старіння особи безпосередньо пов'язане з неправильною посадкою голови і поставою, відсутністю тонусу в одних м'язах через перенапруження сусідніх м'язів.
  • Фейсформінг універсальний, для особи будь-якої форми і віку. При появі перших ознак старіння і при значних змінах вікової особи.
  • перший етап-надання поставі анатомічно правильної форми. Крім прямого впливу на зовнішній вигляд, постава впливає на самопочуття.
  • головні болі, остеохондроз, мігрені, зморшки – наслідки неправильного положення голови.
  • в процесі виконання вправ по формуванню постави, можна навчитися відчувати м'язи, які грають головну роль в підтяжці обличчя.
Питання-відповідь:

Скільки часу буде віднімати робота з особою, шиєю і поставою? Я дуже зайнята людина.

кожен сам вирішує, скільки він готовий приділяти часу. В середньому це 15 хвилин вранці і 15 хвилин ввечері. Можна змістити і зробити відразу 30 хвилин ввечері або вдень. Або роздрібнити: 10 хв вранці, 10 вдень і 10 ввечері.

-чи є сенс починати займатися, якщо мені вже 50 років? Може краще до хірурга?
краще почати пізно, ніж ніколи. Особа віддячить вас. Мої клієнтки шкодують тільки про те, що не почали працювати з шиєю раніше. У них проходять головні болі через хронічні спазми в м'язах шиї, мішки під очима стають менше, вирівнюється овал. До хірурга завжди встигнете! У будь-якому випадку хірургу буде легше працювати, якщо ваші м'язи не будуть в спазмі і не буде зайвих набряків.

- я поставила брекети, чи можна до вас на курс?
після установки брекетів у багатьох починаються проблеми, яких раніше не було, тому на курс потрібно!

-чи потрібно купувати вакуумні банки, тейпи, Мезороллери?
у своєму курсі я не використовую банки і тейпірованіе, а також ушкоджують шкіру Мезороллери. Вважаю, що зайві покупки не потрібні, принаймні на початковому етапі.
Ефективність тейпів досі не доведена, не дивлячись на велику рекламу і красиві відгуки.


-з якого віку можна до вас на курс? Мені 20, але вже межбровка і носогубки, сильно сутулюся і часто болить голова.
Курс 18+. У будь-якому віці ви зможете винести корисне, адже корінь всіх проблем це неправильна статика шиї і постава. І чим раніше ви займетеся цим, тим краще!

-з якою періодичністю йде курс і скільки він триває?
Курс стартує в перший понеділок кожного місяця і триває 21 день + тиждень в подарунок

Тариф"Все сама"

Щодня я викладаю відео тривалістю 1-2 хвилини, де пояснюю і показую, що робити і як, ви повторюєте за мною.
На анатомічних картинках показую, які м'язи, будучи в спазмі, викликають проблеми на обличчі.
Працюємо з м'язами шиї, ставимо шию на місце, знімаємо спазми трапеції і знаходимо тригерні точки.
Розкриваємо грудний відділ, який тягне наші плечі і дає нам сутулість укупі зі слабкими м'язами спини.
Працюємо над поставою, позбавляємося від холки. Далі приступаємо до обличчя.
Проходимо всі можливі проблеми на обличчі (лоб, межбровка, вилиці, носогубки, зморшки навколо очей, опущені куточки очей, рота, в'ялий підборіддя, брилі, овал і т д). Зворотного зв'язку зі мною немає, Робота в режимі "дивлюся і повторюю".
вартість тарифу 2000 руб.
Старт в перший понеділок кожного місяця 21 день + тиждень в подарунок.
https://taplink.cc/mashulevich/p/1a9328/
 
Угорі