Що нового?

Придбаний Масовий контроль 2.0 (Френк Керн)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 24284 ГРН
Учасників: 0 з 184
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 137.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Перед тим, як випустити управління масами, я провів його "бета-тестування" на чотирьох різних запусках продуктів, які в сумі принесли $23.8 мільйонів доларів за 24 години. Більша частина грошей відійшла моїм клієнтам... але приблизно мільйон доларів залишилася у мене. Після цього я випустив управління масами, і використовував ті ж самі тактики, яким навчаю в цьому курсі, для продажу власних продуктів і маркетингових послуг більше ніж на $26 млн дол. І це не просто запуски продуктів. Я навіть використовував техніки для продажу продуктів на суму більше $80,000 завдяки одному лише посту в блозі. Я використовував ці техніки для вебінарів (цієї весни я заробив на вебінарах більше $740,000.00 - без партнерів). Я використовував цю систему для продажу сайтів із платним членством. розсилок, продажу на трафіку від Фейсбуку, продажу на твітері, створення забійних сторінок захоплення... ви можете продовжити список самі. Результати такі: Мій бізнес повністю заснований на управлінні масами. І ваш бізнес також повинен ним користуватися.


ось що саме Ви отримаєте в управлінні масами
  • всі відеозаписи тренінгу. Всі 21 відео перекладені субтитрами. Тривалість всіх відео: 8 годин 35 хвилин 53 секунди
  • робочі зошити до кожного тижня тренінгу. кожна робоча книга перекладена окремим PDF файлом, загальний обсяг перекладу: 128 сторінок.
  • Свайп-Файл листів на $23,800,000.00. Свайп-файл всіх email, в правильній послідовності, для 4 кампаній, які в сумі принесли Френку Керну і його клієнтам $23,800,000.00 за 24 години. Кожна email-кампанія переведена окремим PDF файлом. Загальний обсяг перекладу: 225 сторінок.
  • 4-Day cash Machine "4-годинна грошова Машина" була розроблена для того, щоб ви повністю повернули свої інвестиції в цей курс... всього за 4 дні.
  • це зробили тонни студентів! Інші побудували цілі бізнеси, просто продавши ліцензії на одну цю стратегію іншим людям.Після перегляду " 4-годинна грошова Машина "не потрапляйте в пастку, думаючи що"це занадто просто".
  • просто зробіть це. Багато результатів зростуть самі по собі. Це працює.
  • Core Influence: як змусити багатьох людей робити майже все, що завгодно... Але дуже класним шляхом "Я не буду сьогодні розповідати вам про масовий контроль. Я розповім вам про щось, що, мабуть, є провідною силою масового контролю та його основою. І це ключі до впливу "
перед тим, як запускати щось інше, перегляньте цей DVD. Багато людей називають цей DVD тим диском, який повністю змінив їхнє життя. І це не тільки створює основу для решти програми-це, мабуть, допоможе вам підняти свій бізнес так, як нічого, що ви коли-небудь бачили раніше. Я серйозно. Це один з найпотужніших матеріалів, які я коли-небудь створював.
 
Угорі