Що нового?

Придбаний [[Master Vision] технологія здійснення мрій (Жанна Абрамова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1287 ГРН
Учасників: 1 з 46
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.1 ГРН
2%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
багато працюєте, але ваша праця ніхто не цінує, а результату, у вигляді фінансового благополуччя немає? Борги все накопичуються, ви виснажені фізично, морально і більше немає сил, боротися з собою і обставинами? Саме для вас Жанна Абрамова проводить тренінг, де ви навчитеся, як залучати в своє життя бажане і потрібні вам події.

в основі технології виконання бажань-потужна практика як домовитися з простором і передати своїй підсвідомості сигнали, щоб залучити в життя те, що вам потрібно. Жанна навчить, як працювати з перешкодами, що заважають виконання бажань. Ви почнете залучати в своє життя Фінанси, потрібних людей, здоров'я.

Тренінг дозволить вам:
  • зрозуміти, чому ваші бажання не виконувалися, і навчитися працювати з бажаннями так, щоб все задумане почало збуватися
  • навчитися працювати з перешкодами, що блокують виконання бажань
  • залучати в своє життя гроші, здоров'я, хороші відносини
  • отримати принципово новий авторський метод до здійснення задуманого
програма тренінгу:
  • усунення блоків на отримання бажаного.
  • Ритуал на погашення кредитів і боргів.
  • Ритуал на залучення відносин.
  • Ритуал на залучення бажаного за запитом.
  • Ритуал монетизації (збільшуємо дохід в 2 рази).
  • договір з егрегором грошей.
  • Ритуал на залучення допомоги жіночого роду.
  • маніфестація здоров'я (код молодості і здоров'я).
  • Ритуал на оновлення життєвої енергії.
  • Ритуал на призначення і пошук свого шляху.
Жанна Абрамова
  • майстер практичної психології, факультет клінічної психології Академії при президенті РФ (РАНХиГС)
  • фахівець з метафоричних карт (МАК, Ізраїль)
  • авторська методика системно-родової терапії
  • Процесор Техніки РПТ (Саймон Роуз), Тетахилинга
  • гіпнотерапевт (Московський інститут гіпнозу)
  • Коуч, жіночий тренер, автор трансформаційних програм: МАК "Ключ до незвіданого", "Відновлення справедливості", "Відправна точка захворювань", "За межею розуму", "Сам собі лікар", "Метафізика — Ключ до зцілення Душі і тіла", "Управління реальністю", "Мислення майбутнього", трансформаційний жіночий тренінг "Анатомія Відносин", "Від перцю до серця", "Як отримувати подарунки", "Заміж за 2 тижні", "Гроші в голові", "Дуель з лінню", "Повернення ваших вкладень", "Третій зайвий або як усунути суперницю"
https://privatelink.de/?https://abramova.mastervision.su/desires-execution-technology/
 
Угорі