Що нового?

Придбаний [Мастерская Феникс] Плетіння ювелірного міні-дерева життя "роду, сили" (Ольга Хлуднева)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1978 ГРН
Учасників: 1 з 9
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 228.6 ГРН
11%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
[Мастерская Феникс] Плетение ювелирного мини-дерева жизни «рода, силы» (Ольга Хлуднева)

Дерева життя з натуральних каменів являють собою круглі підвіски розміром 4-4,5 см в діаметрі.

Можна використовувати в якості кулонів, повісивши на шию або в якості гармонізаторів простору для дому, офісу, в машині.

Перебуваючи в полі готового виробу, ви з подивом почнете усвідомлювати, як змінюється світ навколо вас в кращу сторону, заповнюючи яскравими, сонячними фарбами сірий життєвий фон.

Навчіться створювати Дерева Життя легко, пройдіть курс

КУРС З ПЛЕТІННЯ ЮВЕЛІРНИХ ДЕРЕВ ЖИТТЯ З НАТУРАЛЬНИХ КАМЕНІВ

✓ 8 навчальних відео та медитація

✓ Посилання на всі якісні матеріали і магазини, в яких це можна замовити


Викладач курсів

Давайте знайомитися! Я-Ольга Хлуднева, кам'яна Фея. Автор і викладач курсів.

Своїми руками я створюю унікальні прикраси, які змінюють життя людей в кращу сторону по всій земній кулі! З 2018 року в сфері дизайну і створення прикрас з каменів. За цей час пройшла множинні навчальні курси. У 2021 році закінчила курс "вихід на вищу Я", в одній з Академій. З тих пір перебуваю на каналі зі своїм вищим Я, Вчительською системою, ЦИ. Отримую від них знання, які допомагають мені і моїм близьким жити щасливим, гармонійним життям. Так само, за допомогою подаються з вищих планів знань і енергій, я втілюю в нашу фізичну реальність унікальні прикраси. Отримала портальні коди, внаслідок чого мої прикраси придбали додаткову силу і розкриття. У січні 2023 року, коли число бажаючих навчитися у мене досить зросла, відкрила онлайн школу.

Ласкаво просимо в чарівний простір, в якому кожен самостійно плете своє життєве щастя!

Для кого курси?

Створення і продаж прекрасних прикрас з натуральних каменів-це те, що вам потрібно, якщо ви:

- Втомилися від проблем у своєму житті і хочете її змінити;

- Любіть камені, відчуваєте їх енергію, працюєте з ними, але хочеться спробувати ще чогось нового, цікавого;

- Отримуєте задоволення від процесу створення виробів своїми руками;

- Хочете розширити своє коло спілкування і урізноманітнити своє життя;

- Втомилися морочитися над подарунками близьким і друзям;

- Вам потрібен хороший додатковий дохід.

Створення кам'яних мандал-це новий напрямок в мистецтві роботи з камінням і мандалами і тут немає конкурентів. При цьому є багато людей, які вірять в силу каменів і шукають для себе і близьких цікаві прикраси.

Чому вам потрібно навчитися плетіння ювелірних виробів з натуральних каменів саме в онлайн-школі "майстерня Фенікс"?

- Це єдина в світі школа, в якій ви отримаєте найглибші знання з плетіння ювелірних мандал і дерев з натуральних каменів. Навчіться всього за один день створювати унікальні прикраси зі змістом

- Не кожен майстер готовий ділитися з іншими своїми напрацюваннями. Я ж щедро ділюся з вами своїми знаннями.

- Ви навчаєтеся вдома або в будь-якому зручному для вас місці. Для навчання потрібен тільки Інтернет, телефон або комп'ютер. Не виходячи з дому ви можете освоїти навик плетіння ексклюзивних підвісок.

- Бонусом до навчання всередині кожного курсу даю посилання на всі магазини і матеріали, потрібні для плетіння.

- Другий бонус для учнів: опис енергетичних властивостей каменів, використовуваних в плетінні. Даної інформації немає у вільному доступі в Інтернеті.

Додаткові бонуси:

9-й урок з плетіння нового варіанту дерева.

Урок з чищення каменів


https://feniks-shkola.ru/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі