Що нового?

Набір учасників [Mazaika] знайомтеся це бактерії (Анна Дроздова, Вероніка Порсіна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 662 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 24.6 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

Неймовірний підйом і популярність теми ферментації і її користі для здоров'я багатьох спонукала придивитися ближче до бабусиних бочковим хрустким огірочків.
Можливо хтось купив книгу з рецептами по ферментації або знайшов рецепти в Інтернеті.
Деякі зайшли ще далі і почали самі щось ферментувати, перетворивши свою кухню в міні лабораторію з бульканням в баночках і з іноді вибухають пляшками.
Готова посперечатися, що в процесі у вас виникла маса питань.
Чому квашена капуста не кожен раз виходить смачною і хрусткою?
Чому комбуча не газується? Чи потрібно додавати стартер і який?
І ще маса подібних питань, які запитати то і не у кого.
Якщо це про вас то у мене є ♪рішення-7 денний інтенсив по ферментації " знайомтеся-це бактерії!”

Щоб зробити цей захід ще більш цікавим і корисним для вас, я об'єдналася з нутриціологом і фахівцем з практичної ферментованої кулінарії та пробіотичного харчування Веронікою Порсіною

ми приготували для вас
7 незабутніх днів практики,
7 смачних рецептів,
4 прямих ефіру
можливість задати питання по темі ферментації,
розбори готових ферментованих продуктів, в тому числі магазинних, і їх застосування,
рекомендації щодо включення ферментованих продуктів у збалансований раціон

Кому підійде?
Всім хто
має питання по темі ферментації,
хоче в короткі терміни і під чуйним керівництвом фахівців поповнити свої запаси живими пробіотичними продуктами,
бажає зрозуміти як правильно включити пробіотичні продукти в свій раціон
Ви будете експериментувати впевнено і зі знанням справи! Не дарма ж я практикую ферментацію вже 10 років


https://www.instagram.com/p/CDF7JZbBwzI/
 
Угорі