Що нового?

Придбаний Медитації "молодість і краса "(Наталія Казаріна)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1214 ГРН
Учасників: 0 з 35
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 36.1 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
жіноче тіло — особливе. Ми здатні зцілити себе, зберегти молодість, здоров'я і красу.
Ми можемо жити з висипаннями, шаленими гормонами, припливами, і вічним невдоволенням своєю зовнішністю.
А можемо розпалити в собі вогонь. Пробудити енергію, яку гублять щоденні стреси.

Якщо ви:

  • хочете прибрати психосоматичні причини проблем зі шкірою і волоссям
  • раптово усвідомили, що молодість і красу ви "віддаєте" роботі та іншим обов'язкам
  • помічаєте, що стрес старить вас куди швидше, ніж вік
  • відчуваєте, що щоденні ритуали краси не наближають вас до бажаного образу
  • не знаходьте сили зайнятися собою
  • думаєте, що будете вічно молодий
  • або навпаки списали себе в ранг некрасивих бабусь
  • думаєте, що молоде обличчя-це все ліфтинги і операції, а красиві, здорові шкіра і волосся забирають занадто багато часу
Три медитації, які народилися за вашим запитом:

Медитація на молодість-вона про внутрішній стан енергії. Коли дівчина гасить свій вогонь стресом і знеціненням себе.
Ця медитація не тільки для "жінок у віці". Вона для всіх. Тому що важливо цей внутрішній вогонь зберігати і ресурсно наповнюватися. У моменти, коли ви відчуваєте себе "вже не тими", медитація пробудить в вас потрібну енергію.

на волосся — знову про наслідки стресу, постійного неприйняття себе, відсутність ресурсу на турботу про себе. Коли ти хочеш відростити волосся, а вони, блін, не ростуть ніяк! Я протестувала на собі. Тепер це одна з моїх улюблених медитацій.

про шкіру — це більше про турботу про тіло. Коли висипання не дають спокою. Від нервів руки тягнуться колупати обличчя, а через нерви і переживань гормональна система пустує, і висипає ще гірше. Медитація допоможе позбутися від такого замкнутого кола.

+ до двох останніх я зробила для вас в подарунок допомоги по догляду
https://privatelink.de/?https://beauty.kasarina.ru/
 
Угорі