Що нового?

Придбаний [melannett] Просунуті інтенсиви. Комплекс з трьох інтенсивів (Анна Мельникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 2942 ГРН
Учасників: 0 з 30
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 102 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Поглиблена інтенсивна прокачування краси.

Концентрація авторських вправ на точкове опрацювання конкретних проблем — носогубки, овалу обличчя, чола і зони навколо очей. Максимальний результат і WOW-ефект за 2 тижні за допомогою простих вправ.

Три просунутих інтенсиву на точкове опрацювання окремих зон.

інтенсив "ОВАЛ обличчя і підборіддя"
Подовжуємо шию, витягуємо хустку, прибираємо брилі, другий і третій підборіддя, "Індичий зоб", прорисовуємо чіткий кут молодості.

інтенсив "НОСОГУБКА"
Точково опрацьовуємо зону носогубки: зменшуємо "складки скорботи", борозенки, заломи і зморшки, зганяємо набряки, освіжаємо колір обличчя, піднімаємо куточки губ і повертаємо шкірі тонус.

інтенсив "очі і ЛОБ"
Позбавляємося від межбровки, стираємо горизонтальні заломи на лобі, піднімаємо нависле повіку, прибираємо малярські мішки і синяву під очима, зганяємо набряки, розгладжуємо носослізну борозну і "гусячі лапки", повертаємо блиск очам.

Інтенсиви-це швидка допомога для ідеального обличчя і молодості.

вправи легко зможуть виконувати всі без винятку:
  • Учасники базового марафону" СмелоНЕТ "або"Розквітай".
  • Всі, хто не хоче зупинятися на досягнутому результаті і прагне стати ще краще.
  • Новачки, у яких в пріоритеті рішення конкретних завдань.
  • Всі, хто хоче отримати всього за 2 тижні суперефект.
Привіт! Мене звати Аннет.
Це прекрасне ім'я мені дала Вчителька з французької мови, і воно Мені дуже подобається. Вже більше дев'яти років я збираю тільки кращі розробки по збереженню і поверненню здоров'я, юності, краси.

Всі методи я пробую на собі особисто і ділюся з учнями найдієвішими способами впливу на зовнішність.

Сторінка продажу
https://privatelink.de/?https://melannett.ru/lp/advanced-courses/
 
Угорі