Що нового?

Придбаний [MelAnnett] Чудо-банки на обличчя, 2020 (Анна Мельникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1434 ГРН
Учасників: 0 з 38
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 39.2 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
31530

Колекція просунутих курсів від Melannett - просунуті курси рівня Advanced, спрямовані на роботу з особою.

  • Кожен курс складається з програми відео-уроків.
  • 19 вправ.
  • Акцент на шкіру і позбавлення від зморшок, усунення набряклості обличчя, ліфтинг-ефект.
Опис
Головне завдання марафону відновити кровообіг, лімфоток і стати молодше. Я навчу вас правильній техніці роботи з чудо-банкою. Завдяки унікальній техніці ви зумієте поліпшити мікроциркуляцію крові, налагодите лімфоток, збільшите синтез власного колагену. Ви позбудетеся від набряків, мішків і синяви під очима, дрібні зморшки зникнуть, а великі стануть менш глибокими, друге підборіддя підтягнеться, поверхня шкіри вирівняється і з'явиться природний рум'янець. Відновлення тонусу шкіри, оновлення капілярів, звуження пор і прискорення обміну речовин – ось мінімальний список бонусів марафону.

Привіт! Мене звуть Анна Мельникова, але зазвичай мене називають Аннетт. Це прекрасне ім'я мені дала Вчителька з французької мови і воно Мені дуже подобається. Вже більше семи років я збираю тільки кращі розробки по збереженню і поверненню здоров'я, юності, краси і розповідаю про них на своїх курсах і в блозі. Всі методи я пробую на собі особисто і надаю своїм учням тільки найдієвіші та ефективні способи впливу на зовнішність.

Весь свій досвід я вклала в проект під назвою Melannett - комплекс засобів і методик, що допомагають повернути і зберегти природну красу і молодість.

Продажник:
https://melannett.ru/advanced-courses/
 
Останнє редагування модератором:
Угорі