Що нового?

Придбаний [melannett] базовий марафон. Серпень 2020 (Анна Мельникова)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1103 ГРН
Учасників: 0 з 39
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 29.4 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор

авторський марафон Анни Мельникової (Аннетт/melannett)

Старт 10.08.2020 року.

За 3 тижні з MELANNETT молоде обличчя і красива шия

що таке базовий марафон?
Базовий марафон для новачків включає прості та ефективні вправи, спрямовані на зміцнення спини і шиї, налагодження лімфотоку і кровотоку обличчя і всього організму. Вже після декількох днів марафону ви побачите зменшення холки і другого підборіддя, відчуєте підвищення життєвого тонусу і настрою. Шкіра обличчя помітно перетвориться, кількість зморшок скоротиться, з деякими ви розлучитеся назавжди. Рівна спина, розправлені плечі, підтягнуте тіло і молоде обличчя з іскристим поглядом стануть основними досягненнями при проходженні Базового марафону.

[COLOR=# ff0080]після закінчення марафону вас чекають:[/COLOR]
  • Більш чіткий овал обличчя
  • Королівська постава
  • Захоплені погляди
  • Підтягнута шкіра
  • Поліпшення загального стану
які вправи включені в марафон?
Вас чекають вправи на поставу, статику шиї, плечі, харчування шкіри і на певні мімічні м'язи. В результаті Ваше тіло випрямиться, а особа перетвориться. Вправи спрямовані на запуск процесу природного омолодження організму.

[COLOR=# ff0080] про автора марафону MelAnnett[/COLOR]
Привіт! Мене звуть Анна Мельникова, але зазвичай мене називають Аннетт. Це прекрасне ім'я мені дала Вчителька з французької мови, і воно Мені дуже подобається. Вже більше семи років я збираю тільки кращі розробки по збереженню і поверненню здоров'я, юності, краси і розповідаю про них на своїх курсах і в блозі. Всі методи я пробую на собі особисто і надаю своїм учня тільки найдієвіші та ефективні способи впливу на зовнішність.

Весь свій досвід я вклала в проект під назвою MelAnnett — комплекс засобів і методик, що допомагають повернути і зберегти природну красу і молодість.

Продажник
https://melannett.ru/marafones/bazovyy/
 
Угорі