Що нового?

Набір учасників Мені страшно 2.0 (Ольга Дівєєва)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1600 ГРН
Учасників: 2 з 20
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 83.2 ГРН
10%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
«МЕНІ СТРАШНО 2.0 ПЕРЕМОЖИ СВІЙ СТРАХ»

НОВА ВЕРСІЯ

Терапевтичний вебінар про те як позбавитись своїх страхів

Про що цей вебінар?
Страх – головна перешкода, яка заважає вам реалізовувати цілі та жити щасливо. Зазнаючи почуття страху, часом складно зважитися навіть на маленьку дію чи зміну. Деколи це почуття настільки сильне, що викликає тремор, сльози, паніку і неможливість зробити хоч що-небудь. "Подивися страху в очі, і він піде" - легко сказати, а ось як це зробити?

Вебінар "Мені страшно. Переможи свій страх!"

це конкретне керівництво, яке допоможе вам розібратися в причинах появи страхів і за допомогою ефективних практик позбутися його.

Цей вебінар буде корисний для вас, якщо ви відчуваєте страх:

  • Залишитися на самоті
  • Зради коханої людини
  • Втратити роботу
  • Залишитися без грошей
  • Смертельних хвороб
  • Неприємностей з дітьми та близькими
Є люди, які мають підвищену тривожність з дитинства. А є ті, що починають боятися, зіткнувшись із важкими життєвими ситуаціями. Чи включається страх - безпосередньо залежить від досвіду, який людина проживала раніше.

Вебінар веде Ольга Дівєєва
Вітаю! Я практикуюча психологиня та експертка з психосоматики.

За свою 17-річну практичну діяльність допомогла понад 7 тисячам людей подолати хвороби, страхи і стати щасливими.

Мої семінари та онлайн проєкти наповнені авторськими швидкими і дієвими методиками, які вже змінили на краще життя понад 10 тисяч учасників.

У цьому вебінарі я ділюся простими та ефективними методами, які допоможуть швидко впоратися з тривогами та відкрити в собі ресурси, щоб вирішувати складні ситуації, рухатися до реалізації цілей та насолоджуватися кожним днем життя!

Користуючись інструментами прикладної психосоматики і авторськими психологічними техніками, я за короткий проміжок часу знаходить причину будь-якої хвороби чи блокуючих внутрішніх станів.

Хочете повернути собі душевну гармонію і здоров'я? Звертайтеся!

https://study.odschool.com.ua/strah2024
 
Угорі