Що нового?

Придбаний Меренгові рулети. Шоколадні плитки і набори. Зефірні квіти (Ольга Шмукста)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 7000 ГРН
Учасників: 0 з 45
Організатор: Квітка Квітка
Статус: Збір коштів
Внесок: 161.8 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Квітка

Модератор
Команда форуму
Меренговые рулеты. Шоколадные плитки и наборы. Зефирные цветы (Ольга Шмукста)

Зефірні квіти
На новому курсі 3-й блок буде присвячений зефірним кольорам.
Ми навчимо вас робити заварний зефір за двома способами відсадження:
за допомогою насадок,
за допомогою молдів або по-іншому заливний зефір
Перелічити всю різноманітність кольорів я просто не можу, їх дуже багато! Детально розповім завтра на вебінарі

На новому курсі «3 у 1: Меренгові рулети. Шоколадні плитки та набори. Зефірні квіти» ми з вами вчитимемося збирати як букети із зефірних квітів, так і подарункові набори
До речі, збирати їх можна, як із заливного чи відсадного зефіру, так і комбінувати
Це одні з найоригінальніших та найсмачніших наборів для подарунка близьким! Я впевнена, що такому набору зрадіє кожен
Шоколадні фігурки та шоколадки ручної роботи у тренді

На новому курсі 2-й блок уроків я присвятила роботі з шоколадом
Ви зможете навчитися робити та пропонувати своїм клієнтам:
стильні шоколадки ручної роботи:
з розфарбовуванням за допомогою какао-масло: Море, Love, Космос;
з фантазійним декором,
медіанти - міні-шоколадки в упаковці,
шоколадні фігурки для декору тортів або набори фігурок як подарунок.
До речі, шоколадні фігурки відмінно поєднуються із зефірними кольорами. Можна збирати повноцінні набори шоколаду та зефіру.
На курсі я вам покажу, як збирати набори на наступні свята: 14 та 23 лютого, 8 березня!

Меренгові рулети, які не течуть
Мої учні давно просили мене зняти уроки з меренгових рулетів.
Мені хотілося перенести цю фішку і зробити ягідну та фруктову меренги.
Здавалося б, треба просто поміняти весь білок на ягідно-білкову суміш. А скільки підводних каменів зустрілося саме в рулетах Під різне пюре потрібні різні пропорції та технології.
Після безлічі спроб були створені самі неповторні меренгові рулети:
Ягідний - меренг на основі пюре малини, вершковий крем і ягідна начинка на основі пюре малини та смородини.
Манго-Маракуйя – меренга на основі пюре маракуйї та начинка – поєднання пюре манго, крему на вершках та манго.
І ще на курсі на вас чекають:
Фісташковий - меренга, посипана фісташкою, фісташковий крем з натуральною пастою фісташки і малина.
Тірамісу - меренга з хрусткою скоринкою та напилюванням какао, кавовий ганаш та вершковий крем.
Фундучний шоколадна меренга, крем з фундучною пастою і фундучне пралине.
Коржі з меренги, які ви навчитеся готувати на курсі:
не тріскаються при згортанні,
не опадають наступного дня,
можна відпікати заздалегідь, а не день у день,
не течуть навіть за 72 години.
На новому курсі ви отримаєте технологію, з якою зможете приготувати 30-50 меренгових рулетів всього за 1 день, щоб у святкові дні заробляти від 40-50 тис. рублів


https://t.me/olga_lovecake/8573
 
Угорі