Що нового?

Придбаний Мета гімнастика (проф. Е. Нейматов, о. Агапе)

Інформація про покупку
Тип покупки: Складчина
Ціна: 1839 ГРН
Учасників: 0 з 28
Організатор: Відсутній
Статус: Набір учасників
Внесок: 68.3 ГРН
0%
Основний список
Резервний список

Gadzhi

Модератор
Базовий курс онлайн від Олега Агапе за методикою лікаря-остеопата, проф. Едуарда Нейматова


Цей курс спрямований на людей, які вже знайомі з метагімнастикою і хочуть розширити свою практику, і на тих, хто тільки починає знайомство з метагімнастикою.

ЕДУАРД НЕЙМАТОВ-відомий лікар-остеопат, доктор остеопатії Європи, висококваліфікований лікар, вчений, педагог, організатор охорони здоров'я, визнаний в Росії і за кордоном. З 2016 року є членом Загальноросійської громадської організації "Ліга Здоров'я нації".
Ось ви прокинулися і помітили, що в одну сторону корпус повертається, в іншу - ні. Не потрібно робити ритмічну зарядку або масажувати застиглі частини тіла. Якщо є проблема з рухливістю, значить, щось затиснуто, щось обмежує свободу руху. Механічна активність не завжди може допомогти. Зате існує певний комплекс вправ, спрямований на опрацювання проблемної області. Ви робите їх, випрямляєтеся, і ваша система починає перепрописуватися. Ви перекодуєте власний організм.
  • Як скинути напругу?
  • Як зробити розрядку?
  • Як обнулити систему свого тіла?
  • Як включити динамічність всіх систем?
Для відповіді на ці питання і існує метагімнастика. Можна розкріпачити заблоковані ділянки, включити застиглу область в рух. Тоді можуть заробити ті структури, які від природи мають великий потенціал, але ми несвідомо його не використовуємо. Ви вибудовуєте своє тіло, працюєте на всіх рівнях-опори — сухожилля, м'язова структура, фасції, мозок, серце і м'язи, внутрішні органи.
Наше завдання-звільнити тіло, дозволити йому рухатися так, як було задумано природою, використовуючи природний ресурс організму.

ЕДУАРД НЕЙМАТОВ-відомий лікар-остеопат, доктор остеопатії Європи, висококваліфікований лікар, вчений, педагог, організатор охорони здоров'я, визнаний в Росії і за кордоном. З 2016 року є членом Загальноросійської громадської організації "Ліга Здоров'я нації".
ЕДУАРД НЕЙМАТОВ-відомий лікар-остеопат, доктор остеопатії Європи, висококваліфікований лікар, вчений, педагог, організатор охорони здоров'я, визнаний в Росії і за кордоном. З 2016 року є членом Загальноросійської громадської організації "Ліга Здоров'я нації".


https://institut-osteopatii.ru/obuchenie-online/metagimnastica-baza/
 
Угорі